Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 Tdi Dsg Kalkışta Titreme!

aynı durum bendede var. titreme değilde, hani manuel vitesli aracı kaldırırken (gaza hiç basmadan) debriyajdan dikkatli bir şekilde ayağınızı çektiğinizde araç yürür ama hafif titrer gibi.

benim araçta sıfır ama ilk günden beri aynı. bir sorunmuş o yüzden bir sorunmuş gibi düşünmedim. ancak d2 deki kalkışlarda titremeyi yapmıyor.

Bu çoklu kavrama seti uğraştırıcı birşeymi yani şanzuman içndeki depeğeri ne?

Ayrıca aracı çalıştrırkende çok sarsmaya başladı ve motor seside değişti gibime gelio en yakn zmanda bi servise uğramak şart :D

Bu çoklu kavrama seti uğraştırıcı birşeymi yani şanzuman içndeki depeğeri ne?

servis parça geldikten sonra bizim Golf' ünkini 1 günde değiştirmişti, odan sonra kalmadı sarsıntı. Bizimki 2. viteste yapıyordu ama,büyük ihtimalle aynı sorun

Yok benimki normal galiba 2.viteste yapmıyor d1 de ara sıra yapıyor.Dsg nin sorunları bitmiyo :D

aynı durum bendede var. titreme değilde, hani manuel vitesli aracı kaldırırken (gaza hiç basmadan) debriyajdan dikkatli bir şekilde ayağınızı çektiğinizde araç yürür ama hafif titrer gibi.

benim araçta sıfır ama ilk günden beri aynı. bir sorunmuş o yüzden bir sorunmuş gibi düşünmedim. ancak d2 deki kalkışlarda titremeyi yapmıyor.
Aynen :eek:key:

aynı sorun benim alteaXL de de var kalkarken silkeleme yapıyor. sinir oluyorum. benim araba manuel vites babamın arabası dsg ama onda bişey yok

sorun boyutunda bir titreme değil bence, yada benim araçta ki değil diyeyim.

Geri
Üst Alt