Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 TDI DSG + Copa Plus

Naim

Kayıtlı Üye
Golf 7 1.2 tsi dsg beklerken Leon 1.6 TDI DSG de karar kıldim. 46 civarında 2012 11binde almak yerine eğer hala devam ediyorsa kampanyası 53.500 e Copa Plus almak daha mantıklı geliyor gözüme. 3 yıl kullanırım bu aracı minimum. Kasa değiştiriyor diye leonda uzak mı durmalı yoksa copa plus dizel dgs keyfine mi varayim? Aslında pozitif dönüşler için bu foruma yaziyorum ne de olsa leon seviyorsunuz benimde hoşuma gitti ama yinede biten bir kasaya o parayı vermek düşündurmüyor değil.

Bence hala araç varsa böyle bir fırsatı kaçırmayıp araçtan keyif almaya bakın.. Kasa değişimini falan kafanıza takmayın, satarken her aracın bir alıcısı vardır. Leon bu kasa ile efsane olacak bence :D Ekletebiliyorsanız sunroof ve 17" jantta ekletin. Aynı şekilde 2 ay kadar önce biz aldık, copa plus indiriminden faydalanmamış olsakta iyikide almışız..

yeni kasayı canlı gördüm kimle konuşsam şu anki kasanın daha iyi olduğunu söyledi bencede öyle bu kasa efsane

Golf 7 1.2 tsi dsg beklerken Leon 1.6 TDI DSG de karar kıldim. 46 civarında 2012 11binde almak yerine eğer hala devam ediyorsa kampanyası 53.500 e Copa Plus almak daha mantıklı geliyor gözüme. 3 yıl kullanırım bu aracı minimum. Kasa değiştiriyor diye leonda uzak mı durmalı yoksa copa plus dizel dgs keyfine mi varayim? Aslında pozitif dönüşler için bu foruma yaziyorum ne de olsa leon seviyorsunuz benimde hoşuma gitti ama yinede biten bir kasaya o parayı vermek düşündurmüyor değil.

yeni kasayı kafana takma ilk defa aldığın aractan buyuk zararlar etmiceksin çünki yeni kasa geldiğinde bu kasananın değeri birkez daha anlanıcak ben bundan önceki leonumu ( 2011 ) 37 ye aldım ufak oynamalarla 42 ye sattım şuanda 2012 fr kullanıyorum copa plus ı tavsiye ederim:eek:key:

sizide üyelerimiz bölümünden tanıyabiliriz. kendinizi tanıtan bir konu açarmısınız

Bugun bir iki bayi ile görüştüm ellerinde ki 1.6 TDI DSG + Copa Plus olanlar Opak Beyazmış. Beyaz güzel yakışıyor araca Metalik olsa daha iyiydi ama Copa Plus da ki extralar oldukca cezbedici. Fiyat olarak 16' ile beraber 53.500 fiyatları verildi telefondan sanırım biraz pazarlık payıda olur.
17' lastikler konusunda biraz terettüdüm var acaba yakıt sarfiyatına etkisi ne olur yoksa verip farkını alsam mı? Aslında araçlarımı dolu alıp fabrika şekliyle kullanmayı daha çok seviyordum ama bu defa bir istisna yapabilirim.

sizide üyelerimiz bölümünden tanıyabiliriz. kendinizi tanıtan bir konu açarmısınız

Hallettim. Teşekkürler.

Ynt: 1.6 TDI DSG + Copa Plus

Eger kafanızda yeni kasa çıktğında problem yaşamayacaksanız alın derim. Kampanyalr iyi.ama 17 inc alin derim bende...yeni leonu hernekadar begenmesem ve aracimi degistirsemde eger fiyati makul çıkarsa piyasada çok görüruz

Evet eski kasa leon efsane oldu ve genel kanı olarak yeni kasadan çok beğeniliyor. Gerçi hoş benim şahsi fikrim yeni kasanın daha güzel olduğu ama konumuz bu değil :)

Gelelim eski kasanın alınmasına, eski kasa nerdeyse sarı taksi kadar yaygınlaştı, her yer beyaz leon, oto kiralama şirketlerinde kaynıyor... bu da yakında önüne gelenin, apachinin, sokak arası modifiyecisinin eline düşeceği anlamına geliyor malesef...

Yani 53.500 verdiğiniz aracı yakında değer kaybedeceğini söylemek çok uzak bir tahmin olmasa gerek.. Yeni kasa Golf ise hem size golf kalitesini yaşatır hem de henüz ele ayağa düşecek bir model değil, keyfini sürersiniz.. Karar sizin...:eek:key:

Bugun bir iki bayi ile görüştüm ellerinde ki 1.6 TDI DSG + Copa Plus olanlar Opak Beyazmış. Beyaz güzel yakışıyor araca Metalik olsa daha iyiydi ama Copa Plus da ki extralar oldukca cezbedici. Fiyat olarak 16' ile beraber 53.500 fiyatları verildi telefondan sanırım biraz pazarlık payıda olur.
17' lastikler konusunda biraz terettüdüm var acaba yakıt sarfiyatına etkisi ne olur yoksa verip farkını alsam mı? Aslında araçlarımı dolu alıp fabrika şekliyle kullanmayı daha çok seviyordum ama bu defa bir istisna yapabilirim.

Hallettim. Teşekkürler.

Bende 17 agralar var sehir içi 5.5 6.6 genelde uzun yoldada 3.8 gördüm çok fark edecegini sanmıyorum 16inç bende sıfır alırken çok düşündün acaba alsam mı almasam mı diye ama iyi ki almışım hem aracı daha şık gösteriyor yol tutuşu daha iyi geldi bir daha 16 kullanmazsın bile:D:eek:key:

Evet eski kasa leon efsane oldu ve genel kanı olarak yeni kasadan çok beğeniliyor. Gerçi hoş benim şahsi fikrim yeni kasanın daha güzel olduğu ama konumuz bu değil :)

Gelelim eski kasanın alınmasına, eski kasa nerdeyse sarı taksi kadar yaygınlaştı, her yer beyaz leon, oto kiralama şirketlerinde kaynıyor... bu da yakında önüne gelenin, apachinin, sokak arası modifiyecisinin eline düşeceği anlamına geliyor malesef...

Yani 53.500 verdiğiniz aracı yakında değer kaybedeceğini söylemek çok uzak bir tahmin olmasa gerek.. Yeni kasa Golf ise hem size golf kalitesini yaşatır hem de henüz ele ayağa düşecek bir model değil, keyfini sürersiniz.. Karar sizin...:eek:key:

Yeni kasa leon bence de çok güzel oldu birde arka kapıyı devam ettirselerdi tadından yenmezdi almayı düşünürüm led farlısından bir tane kısmet hersey :D ama eski kasada efsane oldu orasında ayrı bir konu:eek:key:

Satma konusuna da gelince wolksvagen her zaman satış konusunda eger aracın başına birşey gelmemişse bırakın zararı güzel paralara satabiliyorsunuz seat göre degil diger araçlarlada kıyaslasanız aynı farklı birşey var onda ben daha zarar edeni görmedim:)

Geri
Üst Alt