Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.6 tdi dsg calisirken motor silkelemesi

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında cancancan tarafından paylaşıldı.

1. cancancan

cancancan SCW Üyesi

106
    27
    28
    Merhaba arkadaslar ve abiler aracim 2.500 km de sabahlari araci calistirirken son 1 haftadir marsa bastigim anda motor silkeleme yapiyor herhangi bir bilgisi olan varmi yada bole bir durumla karsilasan tesekkurler simdiden

2. z3r0_C0D3R

z3r0_C0D3R SCW Üyesi

105
    30
    28
    silkeleme derken? bir miktar sallaması normal bence...ama ne kadar şiddetle sallıyor tarif eder misin?

3. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Soğuk motor ilk çalısmada silkeleme yapar cancanim..ama abartı olmaz bu..eğer çok ise baska sey var demektir..

4. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    benim bildiğim her tdi arada bir böyle yoklama çeker hal hatır sorar korkacak bişey yok :)

5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Aracı Kaç günde bir Çalıştırıyorsun Can?

6. cancancan

cancancan SCW Üyesi

106
    27
    28
    Tesekkur ederim abilerim az bir sallama yapiyor yani cok hissedilir degil sadece ilk baslrda yapmiyordu sonrdan boyle bir durum oldugu icin merak ettim ama anladigim kadariyla normal bisi

7. BurakK

BurakK SCW Üyesi

516
    96
    28
    Benim arabadada aynı huy var her zamn değil ayda yılda bir yapıyor özellikle 1-2 hafta kontağa basmadığımda bu normall bir durum ceycey11 in dediği gibi

8. cancancan

cancancan SCW Üyesi

106
    27
    28
    Askinda dedigim gbi bnmki 1-2 hftada bir degil nerdeyse her sabah silkeliyor

9. Hyper

Hyper SCW Üyesi

250
    144
    43
    her sabah yapıyorsa sesindede bi seyreklik varsa çalışırken aküyü kontrol ettirmen lazım diye düşünüyorum

10. BurakK

BurakK SCW Üyesi

516
    96
    28
    Çok aşırı silkeliyorsa servise uğra bi ara derim ben. Ama tdı motorlarda silkelenme normal çok aşırı olmamak kaydı ile

Sayfayı Paylaş