Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 TDI DSG 38.000 km de yakıt tüketimi

dün izmitten kayseriye geldim.2012 tdi dsg aracımla.yakıtı çıkmadan önce çeğrek deponun üzerine po dan fulledim.650 km yol yaptım kayseriye.otobanın yarısı 150 km hızla geldim.geri kalanı hep 120 km hızla.deponun üzerine 180 liralık yakıt aldı.şuan tekrardan çeğrek depo yakıt gösteriyor.bagaj ağzına kadar dolu,yetişkin 4 kişi var içinde.arka taraf resmen yapışık halde.
yani 180.000/650=276,92 yakmış oluyo.bence gayet güzel.

maşallah diyelim lütfen :)

dün izmitten kayseriye geldim.2012 tdi dsg aracımla.yakıtı çıkmadan önce çeğrek deponun üzerine po dan fulledim.650 km yol yaptım kayseriye.otobanın yarısı 150 km hızla geldim.geri kalanı hep 120 km hızla.deponun üzerine 180 liralık yakıt aldı.şuan tekrardan çeğrek depo yakıt gösteriyor.bagaj ağzına kadar dolu,yetişkin 4 kişi var içinde.arka taraf resmen yapışık halde.
yani 180.000/650=276,92 yakmış oluyo.bence gayet güzel.

maşallah diyelim lütfen :)

Maşallah.

Full depo ile bende her seferınde sıfırlarım.Tabanca attıgı gibi bıraktırırım asla fazla yakıt aldırmam araca ve genellikle sehir içi şehir dısı karısık ortalama 800 850 km yol gıdıyorum bunun 300 km sehir dısı kullanıyorum.Aracım dsg 18 jant.Araçta genelde 2 kişi olur.Dikkat etmememe rağmen bence iyi memnunum yani :)

ne yalan soyliyim hızımı 85 sabitlediğimde 200 km yol yaptım 3.8 ortalama oldu 200 km de

sanırım benim arabada bişeyler var araba hiç yakmıyor ben istanbul trafiğinde taş çatlasa 6.0 lt görüyorum üstüne çıkmadım bu güne kadar :)) yakında istanbuldan samsuna tamamen 90 km hızda gitmeyi planlıyorum hep cruise da kullanarak bakalım ortalamam ne olucak :))

1.2 tsi leonla Bakirkoy-Corlu arasi Istanbul sehir trafiginden cikista dahil 5.6lt ortalamayla gittim-geldim aracta 4 yetiskin varken hemde, yakit tuketimleri cok yakin sanki tdi ile

2013 1.6 dizel var bizde düz vites 5.5 lt yakıyor 100 km de

Geri
Üst Alt