Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 TDI CR Style

kayacino

Kayıtlı Üye
1.6 TDI CR Style yarı otomatik dizel almayı düşünüyorum...
[doublepost=1453996845,1453996526][/doublepost]arabalar hakkında fazal bılgım yok ınternete gezerken bu formu buldum ve burdakı arkadaslardan bılgı almak istıyorum
alacagım araba
1.6 TDI CR Style dizel yarı otomatık 74,000 km
52.000 tl fıyatı var kazası boyası yok hasar kaydı yok
fakat aklıma takılan sorun cıkarsa yandınız dıyolar dsg oldugu ıcın...

[doublepost=1453996845,1453996526][/doublepost]arabalar hakkında fazal bılgım yok ınternete gezerken bu formu buldum ve burdakı arkadaslardan bılgı almak istıyorum
alacagım araba
öncelikle üyelerimiz kısmından kısaca sizi tanımak isteriz :)
sizden ricam profil resminizi bi futbolcu değil kendınıze ait bir resim ya da avatar eklersinizi kiminle konuştuğumuzu biliriz tşkler

alacagım araba
Öncelikle sizi tanımak isteriz istediğiniz aracı biran önce almanızı dilerim

kurye ile elden teslime verildi

acıkcası bu sıte ıslerınden pek anlamam bu pc de kendıme aıt resım yok işyerınn pc sı cunku

acıkcası bu sıte ıslerınden pek anlamam bu pc de kendıme aıt resım yok işyerınn pc sı cunku
tamam resim işini sonra ki işlem istediğiniz tez zamanda eklersiniz..üyelerimiz kısmından kendinizi tanıtan bi konu açın..sonra bu konu üzerinden konuşalım..aracın ilan linkini de paylaşırsanız aracı bilen cıkabilir tartışarak sonuca ulaşırız

Geri
Üst Alt