Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,6 tdi cr style kullanıcıları ya da bilgisi olanlara bir sorum var

bahadir

Kayıtlı Üye
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...gibi-leon-fazla-soze-gerek-yok-44806058/detay

linkteki ilana göre arkadaşın aracı 4,1 lt ortalama tketim değeri var. bu doğru bi değer midir?
bir de aracın fiyatı bana göre biraz yüksek. çünkü internet sitesinden baktığımda dsg şanzımanlı modeller 49000 civarında idi. bu araçta ekstra ne olabilir?

yakın bir tarihde araç almak istiyorum. ve aklım şu an yeni c4'de. dolu versiyonu 6 ileri manuel vites ile 45000 tl.

sizce hangisi mantıklı bir seçim olabilir?

abi 49 lira başlangıç fiyatı

arkadaş ilanda teknoloji paketi demiş
Teknoloji paketi (Yağmur Sensörü+Kararan Dikiz Ayna+Arka Park Sensörü+Halı Paspaslar) 1.100 TL

bu donanıma çok para istemiş

bide kit varmış onun servis fiyatı nedir bilmiyorum

Ben aracımı yaklaşık 2 ay önce aldım (1.6 Tdi Style +7 Dsg +metalik siyah=47.000 tl)Doğuş oto- esenyurt
Ortalama yakıt değeri 4.4-4.6 arasında değişiyor.Şehir dışında kullandığımda ise 3.6 litreye kadar düştüğünü gördüm.(80 km/h 7.vites)

Ben aracımı yaklaşık 2 ay önce aldım (1.6 Tdi Style +7 Dsg +metalik siyah=47.000 tl)Doğuş oto- esenyurt
Ortalama yakıt değeri 4.4-4.6 arasında değişiyor.Şehir dışında kullandığımda ise 3.6 litreye kadar düştüğünü gördüm.(80 km/h 7.vites)

gördüğünüz değer yol bilgisayarındaki anlık tüketim değeri mi? ortalama değer ise tespit ettiğiniz bu rakam; tam dolum yapıp, daha sonra tekrar tam dolum yaparak fiziksel olarak tepit ettiğiniz bir değer midir?

abi TDI CR 48bin tl idi bir aralar yanlış mı hatırlıyorum:S

Geri
Üst Alt