Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 TDİ CR (manuelmi) 1.6 TDİ CR (DSG)mi?

karadavut

Kayıtlı Üye
Sizce yeni makyajlı 1.6 tdi cr leonu manuel'mi yoksa dsg şanzumanlımı almak mantıklı siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? neden?

manuel ben goremedım onun dsg test ettım baya zevklı rahat bır arac bırde standart ozellıklerı var esp gıbı elektronık devreler var dıgerınde ekstraya gırıyor ...

Kesinlikle manueli tercih ederim. DSG sorunlu olduğu için.

Sizi üyelerimiz kısmında tanımak isteriz.. :)

manuel ben goremedım onun dsg test ettım baya zevklı rahat bır arac bırde standart ozellıklerı var esp gıbı elektronık devreler var dıgerınde ekstraya gırıyor ...

seatın sayfasında ikisi de satışta görünüyor 5 bin liralık farkla

aynı sorun dsg6 yağlı olanlarda da var mı? sadece dsg7 ler sorunlu olması lazım diye okumuştum

Islak tipler, kuru tipler gibi sorunlu değil ancak 1.6 TDI'da 7 ileri kuru tip kullanılıyor benim bildiğim kadarıyla. Yeni Ibiza Cupra'daki ile aynı.

ben dsg yi 1,6 tdi ile çok uyumlu bulmadım. en azından tsi daki kadar uyumlu değil. ama zevksiz bir makinede değil otomatik isteniyorsa alınır zevkle binilir.

ama ben olsam manuel alırım. hiç bir otomatik şanzıman bana manuelin tadını vermiyor

Teşekkürler arkadaşlar bende manuel 1.6 tdi cr beyaz siparişi verdim 10-15 gün verdiler, tek eksiği esp li istesende manuel gelmiyormuş esp li olsun istedim ama malesef olmadı. Daha öncede 5 yıl 2005 tdi ibiza s-rider kullandım ve yeni sattım. Bir çok araca baktım aa tekrar seat diyorum.tek sıkıntım manuelmi dsg mi oldu ama manuel dedim.

Geri
Üst Alt