Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.6 TDİ CR (manuelmi) 1.6 TDİ CR (DSG)mi?

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında karadavut tarafından paylaşıldı.

1. karadavut

karadavut SCW Üyesi

170
    4
    18
    Sizce yeni makyajlı 1.6 tdi cr leonu manuel'mi yoksa dsg şanzumanlımı almak mantıklı siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? neden?

2. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    manuel ben goremedım onun dsg test ettım baya zevklı rahat bır arac bırde standart ozellıklerı var esp gıbı elektronık devreler var dıgerınde ekstraya gırıyor ...

3. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Kesinlikle manueli tercih ederim. DSG sorunlu olduğu için.

4. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.362
    113
    Sizi üyelerimiz kısmında tanımak isteriz.. :)

5. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    aynı sorun dsg6 yağlı olanlarda da var mı? sadece dsg7 ler sorunlu olması lazım diye okumuştum

6. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    seatın sayfasında ikisi de satışta görünüyor 5 bin liralık farkla

7. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Islak tipler, kuru tipler gibi sorunlu değil ancak 1.6 TDI'da 7 ileri kuru tip kullanılıyor benim bildiğim kadarıyla. Yeni Ibiza Cupra'daki ile aynı.

8. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    ben dsg yi 1,6 tdi ile çok uyumlu bulmadım. en azından tsi daki kadar uyumlu değil. ama zevksiz bir makinede değil otomatik isteniyorsa alınır zevkle binilir.

ama ben olsam manuel alırım. hiç bir otomatik şanzıman bana manuelin tadını vermiyor

9. karadavut

karadavut SCW Üyesi

170
    4
    18
    Teşekkürler arkadaşlar bende manuel 1.6 tdi cr beyaz siparişi verdim 10-15 gün verdiler, tek eksiği esp li istesende manuel gelmiyormuş esp li olsun istedim ama malesef olmadı. Daha öncede 5 yıl 2005 tdi ibiza s-rider kullandım ve yeni sattım. Bir çok araca baktım aa tekrar seat diyorum.tek sıkıntım manuelmi dsg mi oldu ama manuel dedim.

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    manuel iyidir.. :)

Sayfayı Paylaş