Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 TDI chip

son samuray

Kayıtlı Üye
herkese selamlar. 2011 model 16 bin kmdeki aracıma yazılım yaptırmak istiyorum. Sitede araştırdım ve gördüğüm kadarı ile Pschiptuning bu işi güzel yapıyormuş. İletişim bilgileri var mıdır, nereden bulabilirim? Fiyat politikası nasıldır bilen varmı? teşekkürler.

sitede hangi TDI a yazılım yapılmış? ben mi göremedim ?:confused:

tdi değil benzinli modellere yapılmı veya 2.0 dizel için soran olmuş. dizele neden yazılım yapılamasın?

şuanda 1.6tdi 105lik motorlar için yazılım mevcut değil..abt yapıyor o da güzel rakamlar istiyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
abt yazilim yapmiyor box uyguluyor. o da verimli olmuyor henuz.

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
abt yazilim yapmiyor box uyguluyor. o da verimli olmuyor henuz.

baya saçma öyleyse abtye bir tomar para vermek. gider box alır 400 liraya kendim bağlarım o zaman. tavsiye edilmeyen box olayını abt nasıl yapar anlamış değilim. servistemi yapamıyor bu işi?

baya saçma öyleyse abtye bir tomar para vermek. gider box alır 400 liraya kendim bağlarım o zaman. tavsiye edilmeyen box olayını abt nasıl yapar anlamış değilim. servistemi yapamıyor bu işi?

eskiden abt ile volkswagen anlaşmalıydı..artık öyle birşey yok..servis zaten böyle birşey yapmaz :)

disarda yaptirip bir yerleri kucakladigin zaman disardaki 400 tllik box in bedelini ogreniyorsn.

ABT de arac servis garantisinde degil masraflari ABT garantisinde oluyor. murat can bilir golf sitesinden bir abimiz (eskisehrden) yaptirdi. daha sonra begenmedi ve sokturdu kurusuna kdarda aldi. arada cikan bir iki sensor masrafinida abt ye kakaladi.

onun disinda adam gibi yapan olmadigi surecede fiyatina da denilecek bir sey yok.

Geri
Üst Alt