Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 tdi chip tuning ???

yazılım sonrası son hıza çıkma süresi kısalır genelde..çoğu arabada durum bu şekilde..1.6tdi'da muhtemelen son hız değişmeden o hızlara daha kısa sürede gelir işte araba yazılımdan sonra..

bizim araçlarda 1.6 tdi dsg lerde kesici denen hız limitörü varmı yokmu çünkü 198 km bence 1.6 motor için az bir rakam :)

bizim araçlarda 1.6 tdi dsg lerde kesici denen hız limitörü varmı yokmu çünkü 198 km bence 1.6 motor için az bir rakam :)

ben 199la gidiyordum optimum yokuşundan aşağı hızlanır diye bekledim anlık yakıt tüketimi düşüyor(gazı kesiyor) ama hala 199da duruyor..

o zaman belirli bir hizda kesmiyor demekki 200 civari gazi kesmeye basliyor

arkadaşlar bu hız konusunu bende denedim 1.6 tdi düz vites hafif eğimli yolda 200 km/h başka yok...

Chiptuning çıktı Arkadaşlar.. Şu an için TR de ilk ve TEK

polo16tdimodct.jpg

Arkadaşlar merhaba, ben 2012 model 1,6 TDI DSG Leon kullanıyorum. Aracımda agresiflikten ziyede yakıt ekonomisi istiyorum. Chiptuning nedir bilmiyorum, ama yorumlarda yakıta da %15-35 katkısı olabileceğini okudum. Chiptuning nedir yakıta katkısı nasıl mümkün ve / veya yakıt ekonomisi için önerebileceğiniz başka yöntemler var mı. Saygılar....

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Arkadaşlar merhaba, ben 2012 model 1,6 TDI DSG Leon kullanıyorum. Aracımda agresiflikten ziyede yakıt ekonomisi istiyorum. Chiptuning nedir bilmiyorum, ama yorumlarda yakıta da %15-35 katkısı olabileceğini okudum. Chiptuning nedir yakıta katkısı nasıl mümkün ve / veya yakıt ekonomisi için önerebileceğiniz başka yöntemler var mı. Saygılar....

Henuz 1.6 TDI lara Ekonomi Amaclı bir program yüklenmedi Ama genel olarak tecrübelerimiz %15 kadar az yaktırdığı yönünde..

Arzu ederseniz deneyelim..

Selamlar,

Bende aracima chip yaptirdim. Sehirici normal kullanim 6.5 litre yakarken suan 6.2 yakiyor. Hemen fark eder mi bilmem. Ayrica shell gtl kullaniyorum.
İlerleyen gunlerde izlenimlerimi paylasirim. Ama chip cok iyi bir sey. :)

Geri
Üst Alt