Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 tdı 105 ps seat altea xl yakıt ortalaması.

orda cok trafık oluyo butun yolları denedm bir sene boyunca en iyisi e5 :)

doğrdur kardeşim bak bu konuda haklısın. yanyoldan gelip inönu caddesinden aradan kaçsan dicem bu seferde inönu caddesi felaket oluyor. allah kolaylık versin kardeşim:D. babam bu evi almakla gerçekten çok buyuk akıllılık yapmış bunu bir kez daha anladım. ne trafik ne bişi evden çıkıyorum 6 dkda ofise geliyorum:D

dimi puhaha sen sıkıldınmı caddeye 10dkda iniyorsun benim hadi şimdi geliyorum desem enaz yarım saat yolum varpuhaha

dizeller konuşuyor ben dışlandım :) benim 1.9da levent bostancı arasında 1.köprü trafiğinde 5lerin altına düşüyodu ekonomik kullanınca ::)

Benim altea xl tdi.1.6, 105 cr dsg şanzımanın ilk deposu: gidilen yol 750km, (550km. Ş.dışı) yapabileceği yol, 80km. Aracım henüz; 880 km. 2012 model.

Merhaba;
Kış lastikleri, malum yol ve hava durumu, aracın rodaj dönemi, benim DSG şanzımana alışma ve öğrenme sürecimle beraber bir depo ile önce 769 km, ve ikinci depo ile de 780 km. yapabilmişim.

bu tdi motorlar ile 1200 ü göremeyeceksek uzun yolda almanın anlamı yok çünkü benim 1.6 benzinli ile şehir dışı 800 leri zorluyorum...

Geri
Üst Alt