Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 tdı 105 ps seat altea xl yakıt ortalaması.

hayırlı uğurlu olsn yeni öğrendim aldığını :)

özgur sen arabayı çok mu sıkıştırıyorsun kullanırken benim kuzende de (whiteline-bull) var 1.6 dsg leon adam burdan full depo adanaya gitti bide yanılmıyorsam adanadan çıkarken full yapıp gelmiş. ustelik o gidip geldiğinde arabası daha 1000 kmdeydi?

2.0 tdi jetta dsg adanaya istanbuldan bir depo ile gidiyor çeyrek depo mazotu kalıyor tecrübe ile sabit :) 1.6 nın hayli hayli yapması lazım. burada okulda yar-doç bir hocma aldırmıştım 1.6 tdi dsg eşi her gün eskişehir merkezden kaymaz a gidip geliyor 3.8 3.9 ortalama ile falan :)

2.0 tdi jetta dsg adanaya istanbuldan bir depo ile gidiyor çeyrek depo mazotu kalıyor tecrübe ile sabit :) 1.6 nın hayli hayli yapması lazım. burada okulda yar-doç bir hocma aldırmıştım 1.6 tdi dsg eşi her gün eskişehir merkezden kaymaz a gidip geliyor 3.8 3.9 ortalama ile falan :)

o zaman hatırım doğru

teşekkürler :)

yahu o nasıl ortalama 3.8 :D

benim bu aksam içerenköy cekmekoy arasındaki ortalamam 8.7 :rolleyes:
genel ortalama 7.6

teşekkürler :)

yahu o nasıl ortalama 3.8 :D

benim bu aksam içerenköy cekmekoy arasındaki ortalamam 8.7 :rolleyes:
genel ortalama 7.6

tam olarak nasıl bir trafikte kullanıyorsunuz bilmiyorum ama bana biraz fazla gibi geldi ortalamanız

kesinlikle bu kadar yakacak bı trafık yoktu yanı sureklı dur hızlan olmuyo
bilemiyorum persembe tekrar servise ugramayı dusunuyorum bunun ıcın

kesinlikle bu kadar yakacak bı trafık yoktu yanı sureklı dur hızlan olmuyo
bilemiyorum persembe tekrar servise ugramayı dusunuyorum bunun ıcın

bencede bir uğrayın basmadığım sürece benimkisinde bile görmüyorum bu ortalamaları dikkatimi çekti onun için:)

Geri
Üst Alt