Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 tdı performans

5.viteste 100 küsürle giderken ortalama yakıt gideri 4 lerde görününce arabamdan 500 beygir keyfi alıyorum:D

sprint booster bana mantıklı gelmiyor sebebi de benim istediğim işi yapmıyor yaptığı iş ...sen gaza bir basınca senin yerine 3 basıyor
yani geçikmeyi kaldırmıyor...
önemli olan gaz tepkime gecikmesini ortadan kaldırmak onu da yazılım yapıyor..

3 basıp bana yakıt israfı yaptırdıktan sonra bir anlam kalmıyor..
yani bana anlatılan sprint booster bu..
aynen dediklerine katılıyorum abim ama 3 kademesinn olduğunu biliyorum gerektiği duruma göre kullanılabilir gaz tepkimesinin geç olmasınn çoğu zamn zorluklarını yaşıyorum gerektiği durumda kullanılabilir isteğe beğlı olarak diye düşünüyorum
kardesım oncelıkle o zman sana kutu içi kn alalım bı ferahlasın araban :) ben pschıptunnge yaptrdım barbarosa ama 1.6 lar ıcın daha cıkmamıs gecen gun dursnun ordayken aradım baska bı arkadas ıcın sen gelmeden once ckmamıstı daha
tamam kardeşim alalım bakalım nekadar yürüteblcez bu motoru :D yardımlarını bekliyorum önmzdeki hafta başlıyorum işlemlere
5.viteste 100 küsürle giderken ortalama yakıt gideri 4 lerde görününce arabamdan 500 beygir keyfi alıyorum:D
gökhan abim valla ne yalan söyliym bn o değerleri hiççç yakalayamadım :D

aynen dediklerine katılıyorum abim ama 3 kademesinn olduğunu biliyorum gerektiği duruma göre kullanılabilir gaz tepkimesinin geç olmasınn çoğu zamn zorluklarını yaşıyorum gerektiği durumda kullanılabilir isteğe beğlı olarak diye düşünüyorum

tamam kardeşim alalım bakalım nekadar yürüteblcez bu motoru :D yardımlarını bekliyorum önmzdeki hafta başlıyorum işlemlere

gökhan abim valla ne yalan söyliym bn o değerleri hiççç yakalayamadım :D

tabıkı kardesım senın fıltren bu sekıldemı bı baksana?

33-2865 - K&N Replacement Filters, Replacement Air Filter

yusuf kn olmaz yazglı tıp fıltre,onun yerıne Aem acık tıp kullanmalı maf sensorunden dolayı.Zaten acık kullanması daha ıyı,ne kadar cok hava o kadar ıyı patlama demektır :)

acık Aem takman daha mantıklı,motorun calısma prensıbıne bakıcak olursan zaten anlarsın mantıgını.

açık her zaman nefes almayı kolaylaştırır..

örnek vereyim..
bir gün spor yap, top oyna yada koşu yap
kıyafetin de şöyle olsun.....2 tişört 2 uzun kollu bir yağmurluk..altta bir tayt üstünde bir eşofman altı ve bir şapka...
10 uncu dakikadan sonra..vucut nefes almakta zorlanmaya başlayacak..bu da spor yaparken hareketlerini hızını ve gücünü kısıtlayacak..
aynı antrenmanı bir tişört bir şort ile yaptığın zaman nefes alman rahatlayacak..hareketlerin kısıtlanmayacak çvikliğin artacak..
bu sporla ilgili bir örnek ti umarım açıklama yapabilmişimdir

acık Aem takman daha mantıklı,motorun calısma prensıbıne bakıcak olursan zaten anlarsın mantıgını.
tmm dır ozmn açık aem le başlıyorum salı çarşamba bu işlere ayırıyorum
açık her zaman nefes almayı kolaylaştırır..

örnek vereyim..
bir gün spor yap, top oyna yada koşu yap
kıyafetin de şöyle olsun.....2 tişört 2 uzun kollu bir yağmurluk..altta bir tayt üstünde bir eşofman altı ve bir şapka...
10 uncu dakikadan sonra..vucut nefes almakta zorlanmaya başlayacak..bu da spor yaparken hareketlerini hızını ve gücünü kısıtlayacak..
aynı antrenmanı bir tişört bir şort ile yaptığın zaman nefes alman rahatlayacak..hareketlerin kısıtlanmayacak çvikliğin artacak..
bu sporla ilgili bir örnek ti umarım açıklama yapabilmişimdir
gerçekden süper bi açıklama olmuş abi çook teşekkür ederim

Bende ilk bakımını yaptım 2 gün önce. Genelde 5 litre yakıorum.Gaz fren olayından kaçının ..
5 litremi benim için bu hayal aracı düşük devirde kullansam çekişten düşüyo yuksek devirli kullansamm yakıt tuketimi artıyo

Geri
Üst Alt