Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 tdı performans

bnm jantlar 18 olduğu için 6.5 7.5 arası yakıyo duruma ve kullanışa göre değişiyo dahada düşürdüğüm oldu tabiki şuanda aracım 34.000 km de

Benimki de 17 jant; demek ki 16 lara göre fazla yakmasının sebebi o. benim araba anormal değil demek ki; benim kullanımda da bir anormallik var...

ABT den sonra ki degerler. 20 hp etkiliyor. 35 nm tork ta ustune tabi. Fiyati konusunda bir bilgi bulamadim acikcasi.
Bore:
79.5 mm
Stroke: 80.5 mm
Power: 91/(125) kw/bHP
at: 3600 rpm
Torque: 285 nm
at: 2300 rpm
Top Speed: 196 km/h
0-100 km/h: 11.0 s
CO2-emission: 123 g/km

CO2-emission per bHP: 0.98 g/(km bhP)
Drive / Transmission: Front, manual

abt nın yazılımları soft oldugu ıcın 0-100 degerı super olmus :) aman eksık kalsın abt si:)

ABT den sonra ki degerler. 20 hp etkiliyor. 35 nm tork ta ustune tabi. Fiyati konusunda bir bilgi bulamadim acikcasi.
Bore:
79.5 mm
Stroke: 80.5 mm
Power: 91/(125) kw/bHP
at: 3600 rpm
Torque: 285 nm
at: 2300 rpm
Top Speed: 196 km/h
0-100 km/h: 11.0 s
CO2-emission: 123 g/km

CO2-emission per bHP: 0.98 g/(km bhP)
Drive / Transmission: Front, manual

abt nın yazılımları soft oldugu ıcın 0-100 degerı super olmus :) aman eksık kalsın abt si:)
abt harici yazılım yaptırablceğim kimse yokmu peki

suan ıcın cok bır seyh yapamazsın,cunku bu motorun yazılımını suan sadece abt yapıyor kı o da sacmasapan bır fıyata.Custom b cai yapabılırsın.Egsoz suan ıcın yaparsan alt devırlerın cansız gelebılır cunku stock basıncla cok b yol kat edılemez performans adına
custom b cai dediğiniz şeyi biraz açabilrmisin

custum cai
cai = cold air intake..yani soğuk hava girişi sağlayacaksın..filtresi..borusu izolasyonu..hava giriş yeri hava filtresinin konacağı yerin iyi seçilmesi..

bunun dışında benim yaptığımı cat iptali yani partikül filtresinin iptali son susturucuyu değiştireceksin..bende ford transit 2500 lüğün susturucusu..
arabada rahatlama devirlenmede hızlanma görsende..yazılım ile tamamlamazsan..tam tadını alamayacaksın..
bende yazılımı yok diye biliyorum ama sen genede bir barboros'a sor pschiptuning belki bişeyler çıkmıştır..

aslında duman yapması bnm için problem deil bildiğim kadaryla kara duman atmasınında bi zararı yok bnm merak ettiklerim bu motor üzerinde ne kadar oynaya bilirim neler yapabilirim

dumanın zararı beyaz araba ıcın haftada bir pastadır ısmaılım ama arabanın yurudugunu gordugn zman fazla koymuyo :) gercı bana koydu baya ugrasamaz hale geldım oyuzden egzosun kafasını asagı dogru yaptırdım yere vuruo dumanı o halde bıle arabayı denedıgım zaman dıbıne kadar 195 yaptım arkaası fena duman olmustu :)

custum cai
cai = cold air intake..yani soğuk hava girişi sağlayacaksın..filtresi..borusu izolasyonu..hava giriş yeri hava filtresinin konacağı yerin iyi seçilmesi..

bunun dışında benim yaptığımı cat iptali yani partikül filtresinin iptali son susturucuyu değiştireceksin..bende ford transit 2500 lüğün susturucusu..
arabada rahatlama devirlenmede hızlanma görsende..yazılım ile tamamlamazsan..tam tadını alamayacaksın..
bende yazılımı yok diye biliyorum ama sen genede bir barboros'a sor pschiptuning belki bişeyler çıkmıştır..
teşekkür ederm abicim şimdi daha açık oldu dediğin işlemleri araştrp uyguluycam önmzdeki hafta sprint booster la başlıyorum işleme

dumanın zararı beyaz araba ıcın haftada bir pastadır ısmaılım ama arabanın yurudugunu gordugn zman fazla koymuyo :) gercı bana koydu baya ugrasamaz hale geldım oyuzden egzosun kafasını asagı dogru yaptırdım yere vuruo dumanı o halde bıle arabayı denedıgım zaman dıbıne kadar 195 yaptım arkaası fena duman olmustu :)
kardeşim valla araba braz gtsn isterse duman dumana gtsn hiç umrumda deil motoru kurcalamaya başlıyorum hiç bişey yapmamışken bi deniyelm ki işlemler bttikden sonra farkı görelm bu arada sen yazılımı nereye yaptrdın tel no ları faln varsa bi görüşym

sprint booster bana mantıklı gelmiyor sebebi de benim istediğim işi yapmıyor yaptığı iş ...sen gaza bir basınca senin yerine 3 basıyor
yani geçikmeyi kaldırmıyor...
önemli olan gaz tepkime gecikmesini ortadan kaldırmak onu da yazılım yapıyor..

3 basıp bana yakıt israfı yaptırdıktan sonra bir anlam kalmıyor..
yani bana anlatılan sprint booster bu..

teşekkür ederm abicim şimdi daha açık oldu dediğin işlemleri araştrp uyguluycam önmzdeki hafta sprint booster la başlıyorum işleme

kardeşim valla araba braz gtsn isterse duman dumana gtsn hiç umrumda deil motoru kurcalamaya başlıyorum hiç bişey yapmamışken bi deniyelm ki işlemler bttikden sonra farkı görelm bu arada sen yazılımı nereye yaptrdın tel no ları faln varsa bi görüşym

kardesım oncelıkle o zman sana kutu içi kn alalım bı ferahlasın araban :) ben pschıptunnge yaptrdım barbarosa ama 1.6 lar ıcın daha cıkmamıs gecen gun dursnun ordayken aradım baska bı arkadas ıcın sen gelmeden once ckmamıstı daha

Geri
Üst Alt