Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,6 Tdı hakkında

anahtarsız calıstırma yok !! ve yenı araclarda mantıken basmak basmamak hıc bır sorun teskıl etmıyor servıslerınde fıkrı bu yonde ancak gostergelerı olsun teyp sıstemı olsun cok hosuma gıttı yenı kasanın kılerı kullanıyor ve bence bu fıyat cok cazıp

ozaman debriyaj ilginç olmuş..hmm fark yokmuş demek :) bizim golf TSI ' da fark var diyolardı yolda olan focus içinde var diyolar siz bence kitapcığa bi göz atın yanlış rodaj ilerde sıkıntı yaratabilir..

artık officially olarak rodaj yok ama yapılırsa bi faydası vardır muhakkak =)

kazasız belasız bu arada

Kitapçığında Rodaj ' ı anlatıyor nasıl yapılcağını siz yok diyorsunuz ben anlamadım gitti nasıl bi mantıktır yahu Parçaların birbirine alışması için gereken süreye rodaj denir napıyolar fabrikada motora 3k km mi yaptırıyolar

esp yok aracta primeline versıyonu ek olarak sadece metalık boya var kol dayama standart 5 ileri vites yol bilgisayarı yok ıkamet olayına gelınce alına bılıyor ıstedıgın semtte bır arkadasını buluyorsun oraya gecıcı ıkamet alıyorsun 1 gunluk iş arabayı alıyorsun

---------- Post added at 06:38 ---------- Previous post was at 06:36 ----------

bu arada debrıyaj a basmadan calısmayan arabalar da galıba ılk hyundai idi 97 98 accent ler debrıyaj sız calısmaz :):) arac en bos paket +emetalik boya
ıle 42800 e geldi ruhsat bizden

servıs kıtapcıgını okudum 210 000 km de trıger kayısı degısıyor bu dızel leon alıp yogun kullanacak arkadaslarımız ıcın ıyı bı haber

Kitapçığında Rodaj ' ı anlatıyor nasıl yapılcağını siz yok diyorsunuz ben anlamadım gitti nasıl bi mantıktır yahu Parçaların birbirine alışması için gereken süreye rodaj denir napıyolar fabrikada motora 3k km mi yaptırıyolar

bizim passat 1.8tsi golf 1.6fsi ve ibiza 1.2'nin kitapçıklarını okudum dediğin yazıya rastlamadım. fakat 1999 astramız vardı onda yazıyodu.

3000km de değil 1000km yazıyodu. parçaların birbirine alışması için gereke süre tahmin ettiğinden çok daha az.

bizim passat 1.8tsi golf 1.6fsi ve ibiza 1.2'nin kitapçıklarını okudum dediğin yazıya rastlamadım. fakat 1999 astramız vardı onda yazıyodu.

3000km de değil 1000km yazıyodu. parçaların birbirine alışması için gereke süre tahmin ettiğinden çok daha az.

bende yazıyo kanka ilk günlerde hatırlıyorum..

bende o sure cok kısa şöyle ki kasımpaşa da ki bayiden çıktım okmeydanı halıce gırdım 170 180 :):) arkadaslar leon dızel 1,6tdı tam alınacak bınılecek araç bence

Geri
Üst Alt