Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 tdı 105 ps seat altea xl yakıt ortalaması.

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
arkadaşlar dun akşam arabanın içinde otururken gözume çarptı aslında ibreyle pek ilgilenmem ama bi baktım ve aşağıda resimlerde görduğunuz değerlerle karşılaştım.

işte gerçek 1.6 tdı 105 ps yakıt verileri:

not: resimlerdeki tuketim değerleri sadece şehir içi trafiğinde yapılmıştır.(uzun yol değildir.)

IMG00138-20110117-1819.jpg

IMG00137-20110117-1818.jpg

aracın tur yakıtı:

IMG00140-20110117-1819.jpg

aracın depo ortalaması:

IMG00139-20110117-1819.jpg

Yok yok bende bi gariplik var
İbre ayni yerde 160km gosteriyo menzil
Ve ortlala 6kusurlerin altina dusmuyo

yahu benim 5 lt tüketim kriterimin dışında kalıyormuş bu, ama gittiğin menzil ve gideceğin menzil toplayınca dolu depolu menzilin gayet hoş görünüyor :D:D

yahu benim 5 lt tüketim kriterimin dışında kalıyormuş bu, ama gittiğin menzil ve gideceğin menzil toplayınca dolu depolu menzilin gayet hoş görünüyor :D:D

faruk abi sadece şehir içinde kullanıldı

bu depo ile 3 kere 4 levente gidip geldim köpru trafiğini bilirsin.
maltepedeki buluşmaya gittim
onun haricinde 5 sefer şekerpınar darıca yolu uzerinden johnson hopkins hastanesine gidip geldim. ki bu yolun oldukça dik 3 rampası vardır.
onun haricinde hergun okan universitesinin ordan kurtköye gidip geliyorum.
bir sefer bir arkadaşımla umranıye meydan cinebonusa gittik.
daha sayamadığım daha dorusu hatırlamadığım nerelere gitmişimdir.:D

bugun 4800 olur :D

yahu tamamda 100 liralık mazot 400km anca yapmıstır delirecem valla

bugun 4800 olur :D

yahu tamamda 100 liralık mazot 400km anca yapmıstır delirecem valla

ben 4800 kmyi yaparken yaz zamanıydı klima tam gaz çalışıyordu. o zamanki tuketimler 8-9litreydi. daha dur çok yeni motorun. artık yakıtın yeni motora göre oldukça iyi. 7.4 litre

özgur sen arabayı çok mu sıkıştırıyorsun kullanırken benim kuzende de (whiteline-bull) var 1.6 dsg leon adam burdan full depo adanaya gitti bide yanılmıyorsam adanadan çıkarken full yapıp gelmiş. ustelik o gidip geldiğinde arabası daha 1000 kmdeydi?

Geri
Üst Alt