Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 stylance leon aracım satılıktır..

Merhaba bende temiz bi leon arıyorum ama senin fiyat biraz fazla geldi. Hayırlı satışlar.

arkadaşlar. üstünde 5bin tl aksesuar var bunları düşerseniz 24bine geliyor. kazasız boyasız 24bin tl ye, hadi 26 bin tlye leon bulun ben alayım..

Merhaba bende temiz bi leon arıyorum ama senin fiyat biraz fazla geldi. Hayırlı satışlar.
24 değilde 26 250 e buldum.(Gerçi araba ilk gün satıldı, alamdım) Aksesuarlara o kadar verecek alıcı bulmak zor bence, 29 bin verebilsem 2008-2009 modellere bakarım.
Yanlış anlama , bunları alıcı olduğum için söylüyorum. Bilmişlik taslamak istemem.

hayırlı satışlar

arkadaşlar. üstünde 5bin tl aksesuar var bunları düşerseniz 24bine geliyor. kazasız boyasız 24bin tl ye, hadi 26 bin tlye leon bulun ben alayım..

guzel fiyat istemissin 33 binden satiolar 2 dandirik tampon takildi diye bence fiyatinda arbanda guzel kardesim

Geri
Üst Alt