Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,6 stylance 2010 beyaz satılık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

#ismail

Kıdemli Üye
arkadaşlar arabamı satıyorum. piyasada güzel kampanyalar var. onlardan yararlanarak biraz daha yukarı çıkmak istiyorum. eğer ilgilenen varsa ya da arkadaşına arıyorsa aracımı alabilir.
araç 1,6 stylance 2010 beyaz
29896 km de
daha
30000 bakımını senesi geldiği için geçtiğimiz hafta yaptırdım.
ağustos ayında pasta cila yapıldı
araç ön cam hariç filmli
hiçbir şekilde darbe yoktur. sadece auto king te mini onarım vardır (taş gelmelerinden dolayı)
ilk sahibiyim ve hatasız olarak kullanıldı.
zaten özelliklerini herkez biliyordur. saymama gerek yok.
fiyat konusunda ise 33500 tl istiyorum. piyasada birçok internet sitesinde 35000 ten aşağıya satan yok (bu özelliklerde ve kilometrede) dedim ya kampanyalardan yararlanmak için bu fiyata satıyorum. bu konuyu sevdiklerinize arkadaşlarınıza paylaşırsanız sevinirim. araç gölcük/kocaelinde istediğiniz zaman bakabilirsiniz.
532 370 17 13

hayırlısı olsun ama şu an biraz durgunluk var inşallah umduğun rakama satarsın

hayırlı satışlar. esp ,lpg vs. ekstra bir şeyler var mı ? belirtirseniz arayanlar için daha bilgilendirici olur.

ortalama 1-2 ay önce olsaydı beyaz çok aradım ama siyah denk geldi hayırlı satıslar

hayırlı satışlar ismail senin plaka ne hangi araba senin belki biliyorumdur arabanı

Sagol abi.plaka donanmadan abi ed360. Lpg yok bu arada arkadaslar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt