Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 stylance 2006 model 54 binde LPG taktıracağım yardım

Evet taktıracagım;
günde 100 km ortalama yaparım diye dusunuyorum, bu aldım sadece kullanmak için satmak için değil, ben bir kaç marka arasında kaldım, src,i bizim üst komsu hondo civic yaptırdu memlun değil sonra z. ile başlıyan bir markla yaptırdı, suan adını hatırlamıyorum , akşam soracağım tekrardan ben kadıköyde otuyorum tahmimimce bostancı sanayi ye giderim orda iyi ustalar varmış, bende eskiden 1,6 dizel focus vardı 5,1 yakıyordu , ona göre hesap yaparsak daha iyi olacak, bence,
ama bildiğiniz iyi ve titiz usta varsa işinin ehli onada gidebilirim,

çok özen gösteriyorum ilk arabam , 23 yaşındayım , çok çalıştım , kendi imkanlarımla alıyorum o yüzden çok kurcalıyorum bu işleri .
teşekkür ederim ,ilginize ve alakanıza
sevgiler

brc nin anabayii ankara ostim de ben orda taktırmayı düşünüyorum bi aksilik olmazsa :eek:key:

Selamlar marka olarak Prins-landirenzo-teleferk(bunun yazılışını tam hatırlamıyorum) tavsiye ederim %50 de ustalık önemlidir yani sadece markaya bakmayınız...

Evet taktıracagım;
günde 100 km ortalama yaparım diye dusunuyorum, bu aldım sadece kullanmak için satmak için değil, ben bir kaç marka arasında kaldım, src,i bizim üst komsu hondo civic yaptırdu memlun değil sonra z. ile başlıyan bir markla yaptırdı, suan adını hatırlamıyorum , akşam soracağım tekrardan ben kadıköyde otuyorum tahmimimce bostancı sanayi ye giderim orda iyi ustalar varmış, bende eskiden 1,6 dizel focus vardı 5,1 yakıyordu , ona göre hesap yaparsak daha iyi olacak, bence,
ama bildiğiniz iyi ve titiz usta varsa işinin ehli onada gidebilirim,

çok özen gösteriyorum ilk arabam , 23 yaşındayım , çok çalıştım , kendi imkanlarımla alıyorum o yüzden çok kurcalıyorum bu işleri .
teşekkür ederim ,ilginize ve alakanıza
sevgiler

Sana bir çay ısmarlayayım sen çayını içerken aracınada brc lpg sisteminide takıverlim :) hemde kadıköy'de oturuyormuşun komşuyuz.

prins en ıyı markalardan bırısıdır !!! bıde o tele bılmem ne var oda daha pahalıdır

ama pıyasada cok tutulan landırenzo zavolli ve tartarınıyı onerırım hem ucuz hemde kalıtelı

atıker ı sahsen onermem 150 200 tl ıcın rıske gırmeye gerek yok

sımdıden hayırlı olsun aracın ve lpg sıstemın

yaklaşık 1 ayönce leon 1.6 staylence arabama zavoliyi taktırdım kesinlikle öneriyorum .araçta en ufak performans kaybı olmadı yakıt tasarrufu yaklaşık %50 civarında benzinden gaza geçişler sorunsuz tabi ki usta çok önemli

lpg taktırmadan bu pahalılıkta keyifle araba kullanmak zor. bak ismail abi de yakınında.. oraya uğrayıver;) bende de brc var memnunum. bir sıkıntı yaşamadım heniz. ayın 15 inden sonra bakım yaptıyracam detaylı o zaman daha da iyi olur diye düşünüyorum.

yani kardeş senin post'undada okudum ama atikerdede yada digerlerindede sorun yaşıyan yok, en önemlisi ben en iyi ustayı bulmak, ustayı şimdiden araştırıyım,
bide ne kadar tank koyamam gerek istetmeyemi koysam yoksa kolduk arkasınamı ?

koltuk arkasına koyarsan zaten normaldede küçük olan bağajını iyice küçültmüş olursun ama daha büyük tank aynı zamanda stepnen de kalıyor yerinde o açıdan avantaj. Ama stepne yerine koyarsan bagaj'ın küçülmemiş olur ama tekere yer kalmaz birde tankı küçük karar senin.

kardeşim bende brc kullanıyorum bi sıkıntım yok tavsiyede ederim, hem ismail abide yakınmış sana git onun yanına gerekn herşeyi yapıcanı düşünüyorum:)

Kraftstoffverbrauch l/100km
innerorts/außerorts/kombiniert
9,9 / LPG: 12,8 / 5,9 / LPG: 7,5 / 7,3 / LPG: 9,5

seat almanya dan alınmıştır bunun anlamı şudur:

şehiriçi benzinlide 9.9 lpg de 12.8!!!!!!!!!!!şehirdışı benzinlide 5.9 lpg de 7.5!!!!!!!!!!!!!karma da benzinli 7.5 lpg li ise 9.5!!!!!

biz bu aracın karmasından yola çıkalım benzinli araç 100 km de 7.5*4.4tl=33 tl yakar!!!!! lpg de ise9.5*2.6=24.7 tl yakar şimdi 33-24.7=8.3 tl 100 km de kar eder1000 km de 83 tl 10 000 km de 830 tl !!!!!30 000 km de de 2490 eder yani şimdi anlayacağınız kaliteli bir lpg kiti ve ruhsat masrafları 2500 ü zaten rahat bulur ki lpg sisteminde çıkacak beyin vb.ayar v.b enazından her yıl yapacağınız muayene ücretini de koyun neredeyse 35 bin km de sistem kendini amorti edecek bence bir daha düşünün lpg ye geçme olayını az binin ama lpg işine girmeyin derim eğer lpg den sonra arabayı 80 000 km kullanmayacaksanız....bence değmez....

motor performansı da 3-4 beygir ve tork düşüyor resmi bilgiler bunlar.....http://www.seat.de/content/de/brand/de/models/leon/engine.html

Geri
Üst Alt