Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 stella gaz yememe problemi

alayinarest_70

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
2004 model seat toledo 1.6 stella aracım ilk çalıştırmada benzinde kısa bir süre gaz yemiyor neden olabilir acaba ya da başına daha önce gelen var mi ?

Bujileri kontrol ettirin birde kabloları kontrol ettirin sıkıntı oralardan olabilir

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bujileri kontrol ettirin birde kabloları kontrol ettirin sıkıntı oralardan olabilir

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bujileri de yeni değiştirmiş tim
Sorun sadece ilk çalışmada kısa bir süre benzinde oluyor
Gaz da böyle bir problem yok sadece benzinde ilk çalıştırmada oluyor

Takip

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Slm arkadaslar aynı srun bmdede var birkac sanıye rolantıde gaz yemıyr sonra düzeliyr kndılıgınden Bırsorunda aracımda gıderkn kasıntı oluyr tekleme gaz yememe özellikle tüpte bobinlerı degiştim bujilerıde srun aynı ne motrcu anlıyor nede karbiratörcü

Aynı sorun bende de var benzindeyken sorun devam ediyor arabayı yüksek devirde biraz kullanınca düzeliyor anlayan bilen biri bulamadım tüpe geçince düzeliyor allah kahretsin bıktım bu arabadan birşey olunca arabaya kimse hiç birşey bulamıyor

Geri
Üst Alt