Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 SR motor yağ kaçakları

hayırdır emre askaerliği yedin bitirdin tekrar yavruyu ele almışın bakıyorumda

Abi ele aldım demeyelim de boş günüm vardı (nişanlımın hasta yattığı bir gün :D) o gün de az bi bakalım dedik... Kafama takılıyordu, foto çekip sorayım dedim belki başına gelen vardır diye...

Böyle şeyi bende palioda kafaya taktım arabayı satarken bile üst kapak contasını değiştirdim öyle sattım 250 tl masraf ettim....Göz zevki :)

Hortlatmış olacağım belki ama sonucu yazmamışım. Aracın üst kapak contası eskimiş. Yağ kaçırmaya başlamış. Kapakta yamulma vs yok idi, düzeltme olmadı. Yağ değişimi ile birlikte 880 TL masraf çıktı (fazla geldi bana ama neyse artık peder bey ödedi)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
bilgi için sağolasın kardeşim fakat sende veya daha önceden fazla yağ konma ihtimali varmıdır ?

bilgi için sağolasın kardeşim fakat sende veya daha önceden fazla yağ konma ihtimali varmıdır ?
Sanmıyorum abi, yani bir bilgim yok. Fazla yağ koymak da mı conta eskimesine sebep olur? Mesela yağ çubuğunda tırtıklı kısmın en üstü max bildiğim kadarıyla, onu daha maksimum ne kadar aşabiliriz? Ya da nasıl geri çekebiliriz?

yani epey bir aşılabilir o çubuk, fazla yağ makina ile ya da alttaki tıpa açılarak eksiltilebilir.

Geri
Üst Alt