Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 signo arabam zor çalişiyor acill!!!!

çözülür inşallah..bu sayfayı takip edin..tecrübeli arkadaşlardan daha iyi fikirler gelecektir..

(çok bilgili değilim)
elektirik aksamından olduğunu düşünüyorum. arkadaşımın başına geldi benzinde çalışıyordu tüpte hep sıkıntı vardı. toyota idi arabası elektirik tesisatını söktürdü tekrardan çektiler sorun kalmadı. çok bilgili değilim bilginize. umarım sorun çözülür. Samimiyetiniz hoşuma gittiği için çok üzüldüm aracınıza.

Öncelikle Hoşgeldiniz..
Bi Kaç sorum olacak sorununuza dair bunları cevaplarsanız daha iyi yardımcı olacağımızı düşünüyorum...

1. Aracınız soğuk havalardamı çalışmıyor sadece yoksa soğuk havalarda zor mu çalışıyor..

2. Marşa soğukta olsa hava basabiliyomusunuz, yoksa kontak çevrildiğinde soğuk havada marş basmıyormu hiç?

3. Benzindeki titreme her devirde oluyormu? Yoksa sadece rölantidemi yapıyor ve devir ibresi düşüp çıkıyormu bu titreme esnasında?

Geri
Üst Alt