Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 MPI ve 6 İleri Şanzıman ?

laaaaan benim mahallem burası ama bu araba tarsusa yeni gelmiş 2006 dan beri bu adamda olmadıgı kesin yoksa ben bu arabayı daha önce görürdüm
Görkem abi şu arabaya bi baksana sana zahmet :D

6 İleriymiş ve diğer Leon'larda 6 tane airbag varken bunda 8 tane varmış :D

tarsusta değilim tarsusta olsam bi bakardım ama dediğim gibi araba tarsusun yenisi

Leon larda Special Edition adı altında 1.6 16v 105hp motorla çok az sayıda geldiğini biliyorum. Ama 6 ileri olduğunu sanmıyorum..

Leon larda Special Edition adı altında 1.6 16v 105hp motorla çok az sayıda geldiğini biliyorum. Ama 6 ileri olduğunu sanmıyorum..
MK2 1.6 Leon'larda 16V seçeneği yok.Belki yurt dışında vardır.Fakat Türkiye'de yok diye biliyorum ve Special Edition donanımını ilk defa senden duydum Alp abi

beniö şanzuman da problem çıkartıp değiştirmek zorunda kalsam 6 ileriye bakardım. Golf önceki kasalar geldiğinde 1,6lık 102hp motorda 6 ileri opsiyonel olarak veriliyordu ama hiç görmedim şu ana kadar. 6. viteste 3bin devir çevirirken 130lu hızları görmek inanılmaz keyifli olsa gerek.

Benim Leonda özel yapım 3 kademeli 18 vites :D

---------- Post added at 00:10 ---------- Previous post was at 00:10 ----------

Ömer bu şanzumanı dağıtmış veya kırmıştır sonra yerine 6 ileri takmış olabilirler İlk aklıma gelen bu..

vıtes topuzunu degışmış 2006 modellerde 6 ılerı hıc duymadım

ozellıklerde yalnıslık olabılır ama tesısat saglam gıbı.. ayrıca 2006 model ıcın yuksek fıyat...

tesısata dıkkat et muzık teskılatı pıoneer dıyor ama arka bagajda kı bass kıcker comp serısı bence hıkaye bır tesısat saglam tesısatlı nıce araclar var

---------- Post added at 16:14 ---------- Previous post was at 16:13 ----------

1.6 Leon'ların hiç biri 6 ileri değil ki bu 2006da olsa aynı 2008de

exeolarda altı ılerı var ama leonla motor konumlandırmaları farklı dıkkat edersen aracınb orjınal vıtes topuzu degıl buyuk ıhtımal altı ılerı vıtes topuzunu kastedıyor

beniö şanzuman da problem çıkartıp değiştirmek zorunda kalsam 6 ileriye bakardım. Golf önceki kasalar geldiğinde 1,6lık 102hp motorda 6 ileri opsiyonel olarak veriliyordu ama hiç görmedim şu ana kadar. 6. viteste 3bin devir çevirirken 130lu hızları görmek inanılmaz keyifli olsa gerek.

mk V 8v lerin hiç birisi golfte 6 ileri gelmedi. tek şanzıman 5 ileri. tiptronik ler 6 ileri.

bu mehmet abinin ediği gibi sadece topuzu değişmiştir. 2009 öncesi leonların topzları çok kötü yıprandığı için değiştirilmiştir bence.

MK2 1.6 Leon'larda 16V seçeneği yok.Belki yurt dışında vardır.Fakat Türkiye'de yok diye biliyorum ve Special Edition donanımını ilk defa senden duydum Alp abi

2006 yılında test ıcın yetkılı bır bayııye gıttıgımızde ıstersek aracı 16v olarak getırebıleceklerını ama 8 ay kadar beklemek gerektıgını soyledı.

Geri
Üst Alt