Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 Dizel DSG Vites - Devir Sorunsalı

normal şartlarda hiçbir araç 10.000-20.000kmde debriyaj balatası sıyırmaz. birçok manuel kullanıcı debriyaja binme tabiir edilen sol ayağı debriyaj pedalında basık gittiği halde debriyaj bu km lerde sıyırmaz. tekrar üstüne basarak yazılımsal diyorum. çünki ismi lazımdeğil bir serviste bir usta arkadaşı bizzat baskı mesafe ayarı yapmaya çalışırken gördüm. mekanik değil yazılımla. çünki vites geçişlerini hızlandırmak için baskı bilyesi ayrıcıya çok yakın ayarlanmış durumda. rodaj döneminden sonra hem balata yüzeyinin oturması ve baskıdan dolayı balatanın bir miktar incelmesi sonucu kavrama anında yeterli baskı uygulanamıyor çünki bilye basılı kalıyor. buda motordan güç talep ettiğimizde kaçırmaya sebep oluyor.

DSG7 kuru tip şanzımanın sorunlarını kaç bin kmde ne olduğunu internetten araştırın isterseniz :) bende hala kavramadan kaynaklandığını söylüyorum

valla vw group bamın oğlu değil. emin olun sizden daha fazla araştırma yaptım alırken ve hala en problemsiz olduğuna inandığım, kanaat getirdiğim için aldım. bukadar sorunlu idi siz neden aldınız?????????????? hemde araştırdığınız halde

ayrıca bende kavramadan kaynaklandığını ve bir sorun olabileceğini söylüyorumda; sorunun basit olabilecek bir yazılım hatasından kaynaklandığını anlatamadım

valla vw group bamın oğlu değil. emin olun sizden daha fazla araştırma yaptım alırken ve hala en problemsiz olduğuna inandığım, kanaat getirdiğim için aldım. bukadar sorunlu idi siz neden aldınız?????????????? hemde araştırdığınız halde

DSG7 hakkında araştırma yapıp sorunsuz olduğuna inanıp aldınız :) güle güle kullanın

hem az yaksın hemde vitesle uğraşmıym kafam rahat olsun diye aldım :) DSG6 ıslak tip Golf GT alıcaktım..benzine para yetiştiremem diye almadım

geçici aracım zaten bu benim :)

çok geçmiş olsun..
inşeALLAH sadece yazılımsal bir olaydır..
bende yukrarıda murat can yazmasa..debriyaj diye düşünmem sebebine gelince devir ibresinin serbest düşüş yapması..
serbest düşüş yapması bir boşluk olması demek..yani..beyinsen aptallık gibi duruyor..
ama bunu yaşayanlar daha iyi bilir

Mehmet bey en basitinden size DSG7 sorunu..hemde 3600kmde :)

buda çağrının sorununun daha net videosu..sadece araç benzinli ve golf6

devir sorunu sadece..1.50 ve ilersinde şanzıman devre dışı kalıyor arızadan dolayı..

Geri
Üst Alt