Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 CR TDI sizin görüşleriniz nelerdir

o zaman bizde custom turbo yapariz evde :D

demokrasi de cagreler tukenmez :)

Biraz rakiplere ayak uydurmak lazım. 1.6 dizel 90hp'de neymiş.. 1.4 dizel zaten o güçte nerdeyse..

1,3 multijet veya cdtı 90 hp 200 nm tork 6 ileri

---------- Post added at 16:27 ---------- Previous post was at 16:25 ----------

mehmet abi hic problem degil o, bi chiple hemen ayni deger elde edilir :)

rıza onun yapacagı chıple rahat 160 hp 350 nm tork degerlerını bulur sen bes vıtes ıle yardırırken onlar altı ılerının avantajlarından yararlanırlar nereden bakarsanız bakın vw mılletı soyuyor

altı ılerı hem yakıt hemde son hız bakımından daha avantajlı

---------- Post added at 16:30 ---------- Previous post was at 16:27 ----------

ayberk sen isi hep yokusa suruyorsun ama :D

yokusa surdugu yok senın yaptıgının aynısını yapar bunu anlatmaya çalışıyor senden her zaman bır adım onde olacak

---------- Post added at 16:36 ---------- Previous post was at 16:30 ----------

kım ne derse desın fıatın motoru daha ıyı yakıt olarak bakıldıgında bıle daha ıyı

yo,küçümsemek olarak söylemedim..italyanlar araba yapamaz da demiyorum..en basit örneği ferrari..(ama fransızlar yapamaz diyorum:))..prestij olarak,marka değeri olarak,kalite olarak,aynı zamanda da fiyat olarak her zaman vw nin gerisinde olduğundan bahsediyorum.

Geri
Üst Alt