Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.6 CR TDI sizin görüşleriniz nelerdir

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında GRKMSRGL tarafından paylaşıldı.

1. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    Seat’ın küçük sınıftaki sportif temsilcisi Ibiza’ya 1.6 lt hacminde partikül filtreli yeni dizel motor seçeneği de eklendi.

Sportif tasarımıyla ilgi çekmeyi başaran Seat’ın küçük sınıftaki temsilcisi Ibiza’ya 90 HP güç üreten 1.6 lt’lik partikül filtreli dizel motor seçeneği eklendi. Yalnızca manuel şanzımanla satın alınabilecek dizel motor, 1.800 d/d’da 230 Nm maksimum torka ulaşıyor. 178 km/s maksimum hıza ulaşan araç, 0-100 km/s hızlanmasını 11.8 saniyede tamamlıyor. Dizel motorlu Ibiza’da Reference ve Elegance adlı iki donanım seçeneği yer alacak. Elektrikli ısıtmalı katlanabilir yan aynalar, klima, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, yükseklik ayarlı ön koltuklar gibi donanımlar dizel motorlu Ibiza’da standart olarak sunuluyor. Isofix, ABS, sürücü ve yolcu havayastığı da Seat’ın küçüğünde yer alan standart güvenlik donanımları. Seat’ın yeni dizel motorlu versiyonu 34.500 TL’den başlayan satış fiyatıyla bayilerde.

2. akin

akin SCW Üyesi

1.868
    91
    48
    çok güzel oldu geç bile kalınmıştı, vag grubu yıllardır dizel seçeneğini ağır vergi yüküyle sunuyodu..

3. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    işte beklenen an Seat'ı dizel isteyenler için.. :)

VW'nin Seat'la da partikül filtre kullanması çok güzel..
    velakin partikül filtresi işin içine girince mazotun kalitesinin önemi artıyo bildiğim kadarıyla..eurodizel başka seçenek yok yani..

4. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    ben kırsal ı doldurur devam ederim alsam :)

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    işte o zaman iyi bi masraf çıkarsa üzülmece yok.. :)
    temizlene de biliyo bildiğim kadarıyla ama her şartta değildir herhalde..

6. serkanreis

serkanreis SCW Üyesi

2.771
    545
    113
    valla ben ibiza hiç kullanmadım ama ilk gelen 1.6 tdı leonlardan kesinlikle almayı düşünüyorum

7. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    dusuk hacımlı dızel motorlarda en guzel motor fıatta 1,6 120 hp 300 nm tork

8. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Kesinlikle alınası bir araç özellikle yakıt konusunda süper bir alet en az yakıt yakan arac sınıfında 2-3 sırada yer alıyor

9. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    çok güzel tespit abicim..

10. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Biraz rakiplere ayak uydurmak lazım. 1.6 dizel 90hp'de neymiş.. 1.4 dizel zaten o güçte nerdeyse..

Sayfayı Paylaş