Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 CR TDI sizin görüşleriniz nelerdir

Paran warsa şahinle ferrariyide gecersin aga

fiatın yenı dızel motoruda yaygınlasır su an lancıa ve bır markada daha kullanılıyor alfalarada koyulacak 1,9 tdı biturbo 192 hp 400 kusur nm tork

---------- Post added at 19:51 ---------- Previous post was at 19:51 ----------

fiatta 1,9 tdı 192 hp biturbo dızel motor var

bu motor seçeneği iyiymiş ama yinede vag grubunun dizellerini değişmem başka bir dizele.

bu fiat bu hacimle bu güçleri alırken motor için nasıl bi çalışma ve dayanıklılık söz konusu acaba bunu çok merak ediyorum yani bi vw dünya markası bunları akıl edemezken fiat yapıyor ve bu da vw motorlarıyla karşılaştırılıyor bana ilginç geldi size gelmedi mi? benim fikrim bir araçtan güç alırken o aracın ömrünü o aracın km sini ve dayanıklılığına da güvenmek isterim şahsen bu konuda fiat a güvenebileceğimi sanmıyorum.... güvenebilen buyursun alsın fiyatı iyi güçlüymüşte ferah ferah binsin tepe tepe kullansın :)...... hele ki 1.9TDI motorda 550.000km görmüş sorunsuz vw motorunu gördükten sonra fiat a pek bakıcağımı sanmıyorum :D

bu fiat bu hacimle bu güçleri alırken motor için nasıl bi çalışma ve dayanıklılık söz konusu acaba bunu çok merak ediyorum yani bi vw dünya markası bunları akıl edemezken fiat yapıyor ve bu da vw motorlarıyla karşılaştırılıyor bana ilginç geldi size gelmedi mi? benim fikrim bir araçtan güç alırken o aracın ömrünü o aracın km sini ve dayanıklılığına da güvenmek isterim şahsen bu konuda fiat a güvenebileceğimi sanmıyorum.... güvenebilen buyursun alsın fiyatı iyi güçlüymüşte ferah ferah binsin tepe tepe kullansın :)...... hele ki 1.9TDI motorda 550.000km görmüş sorunsuz vw motorunu gördükten sonra fiat a pek bakıcağımı sanmıyorum :D

serhat fıat dızel konusunda cok ıyı ıstanbul trafıkte gezen bır dunya dızel albea var ve bunların hepsı dızel bır dunyası 500,000 km goruyor gecıyor benım yolculuk yaptıgım taksı 550 bın kusur km ve takır takır gıdıyordu bırde aracın her zaman maruz kaldıgı trafık dur kalk yuk vb kosulları goz onune alınca bence cok bıle gıdıyor bızım gıbı kullanıcılar ıcın bakımları duzenlı yapıldıgı takdırde sorunsuz bır motor

gelelım fıatın bu guclerı nasıl aldıgına senın ve mehmetın aracında kı 1,9 tdılar eskı teknolojı ıle uretılen 8v lı motorlar fıata balarsan 1,3 multıjetı bıle 16v vw 16v olayına 2,0 tdı ıle gecıs yaptıı ve yenı 1,6 dızelde devam ettı fıatın aldıgı guc sorun degıl seatın wtcc de kullandıgı dızel motorlarda 2,0 tdı adamlar bu motorları uretıp kullanıcısına sunabılıyorsa vw hala son kullanma tarıhı gecmıs 1,9 tdı ve 1,6 102 hp motorları hala mıllete satıyorsa bu fıatın degıl vw nın sucudur.

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

bırde kucuk bır hatırlatma vw eger boyle bır motor yaparsa sacma sapan bır fıyat ceker mıllet yıne alamaz

---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:04 ----------

bu motor seçeneği iyiymiş ama yinede vag grubunun dizellerini değişmem başka bir dizele.

mehmet degısıp degısemıyecegını bılemem ama adam alfa ıle gelıp senın 1,9 un uzerınden ucarak gecerse bence degıstırmeyı dusunebılırsın sen modlamaya ugrasıyorsun bu guclerı alabılmek ıcın dusun bır chıp ıle arac cok rahat olarak 250 hp 500 nm yakın bır torka ulaşır zaten buda yeterlı olur bırde biturbo olunca tadından yenmez

hangi aracında var fiatın biturbo merak ettim..incelemem gerek hemen :D

hangi aracında var fiatın biturbo merak ettim..incelemem gerek hemen :D

lancıa 1.9 190 hp 400 nm tork(fıat grup)bi torbo olup olmadığını bilmiyorum yanlız

birde fiat 1.9 dizelleri üretmeyecek artık sanırım bi kaç makale okudum italya alfa romeo forumlarında 2.0 jtdm 170 hp ye geçiş yapıldı ağustostan itibaren ülkemize gelecek.

artı saablarında (9.3 aero)kullanıyo 1.9 tıd motor 180 hp

VW'nin motorlarını mühendis, Fiat'ınkini halkla ilişkiler uzmanı dizayn etmiyo zaten..
Güvenebilen çok daha fazla insan var ki çok daha fazla satılıyo.

Bence güvenebilmekle alakası yok ucuzluk sözkonusu. Ucuz oldugundan fazla satılıyor.

Geri
Üst Alt