Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 8v yarış tipi dereceli egzantrik..

Arabamı değiştirmem böyle yüklenmek istiyorum diyen egzost sistemi filtre chip ve egzantrikle çok başarılı olur ama yakıt konusuna bişey diyemiycem yanında cupra daha ekonomik kalabilir :)

Arabamı değiştirmem böyle yüklenmek istiyorum diyen egzost sistemi filtre chip ve egzantrikle çok başarılı olur ama yakıt konusuna bişey diyemiycem yanında cupra daha ekonomik kalabilir :)

Cupra 1.6 8v nin standart halindende daha ekonomik zaten.. :D

chip egzost filtre ile taş çatlasa 165hp olur..

sahibinden.com da sürekli ilan veren birine sormuştum ben arabayı almadan önce. "160HP 240Nm olur. Daha fazla da çıkar ama zararlı" demişti. Ben onun yalancısıyım =)

TT'de biri de "Çok yaptım bunlardan 145HP 250Nm oluyor. " dedi. Sonra da "Daha fazla çıkmaz turbon çok küçük." diyerek ezdi beni =)

sahibinden.com da sürekli ilan veren birine sormuştum ben arabayı almadan önce. "160HP 240Nm olur. Daha fazla da çıkar ama zararlı" demişti. Ben onun yalancısıyım =)

TT'de biri de "Çok yaptım bunlardan 145HP 250Nm oluyor. " dedi. Sonra da "Daha fazla çıkmaz turbon çok küçük." diyerek ezdi beni =)

En çok hp çıkartılmış tsi leon sanırsam Yiğitinki (YCO)..

bitiyorum yaa şu dereceliye hele o rolantinin tutmayışı var ya üff yani :D turbolu arabaya nie olmaz alp abi bi acıklama yaparmısın benim hayalimdi bu dereceli yaaa :D

Geri
Üst Alt