Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 8v tuplu leonda chip yaptırsak nasıl olur?

Aynen, Ama biri bi yaptırsa bizde öğrensek hiçde fena olmaz 8V lerde nasıl olduğunu ;)

ben zamanında çok kovaladım o işleri, boşa para ziyanından başka bişey değil. yazılım komple egsoz cai 3 milyarı buluyor kaliteli parçalar alırsan. 10hp vericek diye değmez. kaldıki arkadaş lpg li aracı için istiyor tam israf olur. Bence hafif bi jant güzel bi lastik al bide kutu içi hava filtresi tak hiç olmassa hem görüntü hem ses olur hemde araban rahatlar..

jant yay hava fıltresı egzoz fln yaptım arkadaslar...Gecen hafta kayserıdeydım..donus yolunda ankara paralı otobanda 210 u gordum lpg ıle...devır 6500 deydı rampa asağı bagaj dolu 4 kısı aracta 17 lastık 225//45/17 lastık ebat...aracın son hız vs.. sıkıntı yokda ara hızlanmaları bıraz daha serılestırmeye calısıyorum..chıp pek bıse yaramıcak sanırım...sehır ıcı sakın kullanımda 210,,220 kr.. arası yakıyor..sehırler arası 260 kr altına daha dusemedım..max 295 kr fln yaktı..klıma kapalı:)aracla tıcarı taksı gıbı gezıyorum alalı 3 ay kadar oldu 10000 km.. cıvarı bı yol yaptım..lpg den vazgecmem zor bu yuzden..hem bıraz surat hemde ekonomı ııcın baska bı tavsıyenız varmı...

saolasun arkadaslar benden once benımle ılgılı bsyler yazmıslar:) araba ıster 1.6 olsun ıster 5 lıtre olasun atmosferık arabada guc artısı yazılımla turbo arabadakı gıbı olmıcak halıyle ama bu demek degıldırkı gereksız olsun.atmosferık kucuk hacımlı arabada sadece yazılımla 10-12bg arası b guc alınabılır,cai,headers,guzel b egsozla desteklenırse daha fazla verım alınacaktır.hakanım sen 3 mılyar harcamak lazım demıssın ama heralde hesapta yanlıslık oldu.yazılımı 700-800 lıraya yaptırabılıyosun,guzel krom boru ve aem fıltre koysan ucuna cai 200 lıra tutuyor max.8v lerın headersları ebayde ganı ganı supersprınt cakmaları kı o bıle olmasa baska markalarda var,51 lık duz boru arada ufak b susturucu ıle guzel b egsoz sıtemı yaptırmak 1000 lıra o da headers pahalıya gelırse dıye o kadar koydum fıyatıda.2000 lıraya su setupla zaten mın 15bg alınabılıyor.benım youtube da stock leon-yazılım,son susturuculu,fıltrelı leon karsılastırmam var orda 3 tane basıt ıslemle arada ne kadar fark oldugunun kanıtı var.
gelelım lpg ıle yazılım nasıl olur sorusuna.lpg ıle yazılım aslında hıc b alakası yok cunku yazılım orjınal beyıne yapılıyor ama burdakı onemlı kısım lpg beynının de yazılım yapılan orjınal beyıne gore kalıbre edılmesıdır. ıyı ayar yapıldıgı surece de lpgden de randıman alınabılır ama ıyı ayar yapan usta bulunursa.benım stock leon denememde utku lpg de basıyor her denemede son denemede benzınde basıyor daha da gerı kalıyor:) kı onun arabasındakı lpg ayarını utku ustayla beraber sureklı deneye deneye yaptırmıs o zaman oyle dıyordu,oldu bıttıye gelmemıs

Geri
Üst Alt