Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 102 hp 8v maksimum hiz kac km ??

1.6 8V Aracımda orjinal jant ve tüple Bilgisayarın okuduğu enyüksek değer 202 km/h

motor kodu bcb degıl dımı yenı ıbızalardakının ? bu arada benım sadece son susturucu orjınal degıldı egsoz sıstemı bastan asagıya orjınaldi eger guzel b egsoz yapmıs olsaydım ust devırler rahatlıcagı ıcın kesıcıye sokana kadar gıderdı.yazılım flan da oldugundan 180 e kadar ıyı gelıyordu 1.6 ya gore sonrasında 200 e dusune dusune cıkıyordu :)

255 :p ikinci köprü yolunda avrupadan anadolu yakasına geçerken rampa aşağı kadranda 210 gibi bir değer görmüştüm ama yanımdaki arkadaşımın aracında o sırada kadran 180 mi 190 mı neydi yanlış hatırlamıyorsam..yani herhalde 190 dır en fazla

255 :p ikinci köprü yolunda avrupadan anadolu yakasına geçerken rampa aşağı kadranda 210 gibi bir değer görmüştüm ama yanımdaki arkadaşımın aracında o sırada kadran 180 mi 190 mı neydi yanlış hatırlamıyorsam..yani herhalde 190 dır en fazla
Onu başka biri daha demişti forumdan "yokuş aşşağı 215 filan" diye.. o söze istinaden bulduğum tüm yokuşlarda yırttım arabanın bitaraflarını ama ıgh ıgh en yüksek 202 hacııı daha yok :D

Bi arkadaşımda da aynı araçtan var benimkiyle o chiplemiş onunki 190 ı geçiyor baya baya hatta 215lere çıkmıtı galiba

Geri
Üst Alt