Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 çooook yakıyor

toledonun gözünü sevim abi :) inş istediğin gibi olur herşey

Emre fazlada konuyu dagıtmayalım arkadasımız kızabılır.İyi dılegın için tşk ederim.Senınde hersey gonlunce olsun....Bu aralar jant lastık yerıne lavabo evye dusakabın vs bakmak gerekıyor.........:D

Sakin kullanıldığı sürece 1.4 tsi sizin lpg de yaktığınızdan biraz daha az yakabilir ama ekonomi için benzinli satıp benzinli almak hiç mantıklı değil

tüpte olduğundada performans çok düşüyor.1.4 TSI ın artıları üstüne para vereceğim halde daha fazla gibi geliyor.Bneim gibi 1.6dan 1.4 e geçen olduysa bilgi alıyım diye söledim zaten.

1.4 tsi de güç istiyorum dersen var,ekonomi istiyorum dersen o da var... ama gücü hissetmek istersen çok çok az yakmadığı da bi gerçek... çok basmıyım ekonomi yapıym dersen çok memnun kalırsın..ama 1.6 8v araçtan sonra 1.4 tsi kullanmaya başladığında altında hissettiğin güç ve aracın verdiği keyifle çok da ekonomi yapamazsın :)

sendeki tüpün markası ne ? LPG yi kaça alıyorsun ? aynı motor passat var bende şehir içinde 190 ile 200 arasında yakıyor.. lpg 1.91 bu arada..

12lt nasıl bir kullanımla yakıyorsun merak ettim :)

arkadaşım bende 1 ay oldu 1.6 sportupı satalı 1.4 tsı hem biraz daha az yakıyor hem bi biraz daha performanslı ama aralarında çokta aman aman bir farkları olduğunu sanmıyorum bu arada bende 1.4 tsı almayı düşünüyorum

Ya sen ne yapıyorsun öyle anlamadım ki..:confused: Galiba devamlı dip gaz dolaşıyorsun.Bu kadar fazla yakmasının sebebi büyük oranla seninle alakalı diye düşünüyorum.Haklısın evet çok yakıyor ama bu kadar da değil.Bende de aynısı var genel ortalama 8 küsür..İstanbul'da bir depo şu anda 700 kmden fazla gidiyorum devamlı.Kullanırken biraz daha ekonomi yapmaya özen gösterirsen senin değerlerinin de düşeceğine inanıyorum.

brc marka lpg kullanıyorum..1.93ten alıyorum gazıda.Gaz dipte bir iki defa gitmişimdir.Herkes kadar agresif kullanıyorum anlamadım gitti bi olayı hemen bi iniş görünce üst viteslerde aşağıya doğru ivme kazanmasını bekliyorumki fazla yakmiyim.700km nerde bi depo benzinle hep 480-500km arası yapıyorum.Değişmiyor hiç...

Geri
Üst Alt