Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 çooook yakıyor

ageblood

Kayıtlı Üye
1.6 stylance'ım 100km'De ortalama 12L ve 39 kuruş yakıyor.Gaz taktırdım oda 29kuruş yakıyor.Ne yapacağımı şaşırdım.Arabamdan inanılmaz memnunum ama bu yakışı ve tüpte olduğunda performans düşüklüğü beni ciddi düşündürüyor.1.4 TSI kullananlar veya diğer bu kalitede araç kullananlar bana bilgi verebilir mi kendi araçları hakkında??Özellikle 1.4 TSI dışarıdan duyduklarıma göre az yakıyormuş ve performansı buna göre çok çok iyimiş...

Insıgnıa benzinde 40 kurus cıvarı yakıyor lpgye donusturursen 23 kurus cıvarı yakıyor.Insıgnıa 1,6 180 hp en azından gosterısı gucu var yaaa bu 1,6 8v motor neyın nesı cok merak edıyorum veee halaaaa satılıyor.Buda cok ilginccccccc

mehmet abi artk seatta 8v motor satışı kalmadı :)

bu arada insignia 40 kuruşu anca temde yapar :D

yakısı cok da abartılı degıl ama arabanızın cok yakmasında agırlıgından jant capına sızın kullanım seklınıze kadar b cok etken var.Lpg lı araba zaten daha fazla yakar sız yakıtın ucuzlugundan ıstıfade etmenız gerekırken oncekı halınıze yakın yere gelmısınız.Tsı da alsanız benzınden yıne dert yancaksınız son donemdekı zamlar yuzunden,yıne en manıklısı dızele gecmek en azından ezelınden az yakıyor

mehmet abi artk seatta 8v motor satışı kalmadı :)

bu arada insignia 40 kuruşu anca temde yapar :D

Yapıyor cok güzel araba ama hep kacıyorum en sonunda alıcam ama gelecege yatırım yapıyorum.Benım kara esek su an fazlası ıle yeterlı ufaklıga bıraz yatırım yapıyorum.

Daha once bır ıkı kere nıyetıne gırıp cok farklı seyler yaptım.O yuzden su an altımda yok.Iyı kıde almamısım dıyorum...

Yapıyor cok güzel araba ama hep kacıyorum en sonunda alıcam ama gelecege yatırım yapıyorum.Benım kara esek su an fazlası ıle yeterlı ufaklıga bıraz yatırım yapıyorum.

valla abi 11 12 lt trafikte kafadan yakar o eski teknoloji ile. oda 50 kuruş yapar lpg taksan bu düşse düşse 14 15 lt gaz yapar oda 30 kuruşa düşer 23 kuruş falan ancak 2 3 sene önceki lpg lt bedeli ile mümkün bence :) eğer gittiği kadar yakan makine düşünüyorsan yeni mondeoların 1.6 t lerine bak derim abi paranı sokağa benzinciye atma yzık. yada s60 1.6t.

Çok da agresif kullanmıyorum yeri geldiğinde :) Öğrenciyim sonuçta para yetiştiremiyorum.Para yetiştiremediğim içinde jant olsun yay olsun üstünde herhangi bi oynama yapamadım.İçimde kaldı valla para sırf benzine...

valla abi 11 12 lt trafikte kafadan yakar o eski teknoloji ile. oda 50 kuruş yapar lpg taksan bu düşse düşse 14 15 lt gaz yapar oda 30 kuruşa düşer 23 kuruş falan ancak 2 3 sene önceki lpg lt bedeli ile mümkün bence :) eğer gittiği kadar yakan makine düşünüyorsan yeni mondeoların 1.6 t lerine bak derim abi paranı sokağa benzinciye atma yzık. yada s60 1.6t.

emre su an hıcbırını dusunmuyorum.Daha onceden msnde senınle konusmustuk yaptıgım yatırımın üzerine su an için daha cok gidiyorum.Şimdi içine yatırım yapıyorum....O yuzden su an ıcın toledo fazlası ıle bana yeter....

emre su an hıcbırını dusunmuyorum.Daha onceden msnde senınle konusmustuk yaptıgım yatırımın üzerine su an için daha cok gidiyorum.Şimdi içine yatırım yapıyorum....O yuzden su an ıcın toledo fazlası ıle bana yeter....

toledonun gözünü sevim abi :) inş istediğin gibi olur herşey

Geri
Üst Alt