Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi

y4sjn

Kayıtlı Üye
Selam dostlarım size bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.

1.6 Stylance 2007 Leonumu satıp 1.4 TSİ Leon almayı düşünüyorum fakat 1.4 TSİ yakıt tüketimi hakkında pek bilgim yok bu konudada yardımcı olursanız sevinirim

kullanımınıza ve gittiğiniz yere göre degişir.100 km de 7 lt den 9-10 litre arasında şehiriçi verisi alabilirsiniz.şehirler arasıda gene kullanımınıza ve yola göre 5,1 lt den 7-8 lt ye göre değişir ancak bu konunun benzerlerini sitemizde bulabilirsiniz.Araştırdınızmı?

1.6 leonunuz lpg li ise 1.4 tsi a geçmek yakıt konusunda sizi üzecektir. ama performans olarak beklediğinizi vereceğine şüphe yok. ama zaten 1.6ya benzinli biniyorum diyorsanız direk geçin düşünmeyin

Lpg li kullanıyorum ama benim aradığım performans.. Cok uçuk bı fark varmı arasında onu merak ediyorum birde 1.6 stylance satılıp 1.4 alinirmi bu mantiklimidir bunu öğrenmek istiyorum o yüzden actım konuyu..

Hiç düşünme al. Yakıt olarak gaz taktırdım sanarsın 1.6 nın yanında gidiş olarak ta cupra gibi gelir :)

Hiç düşünme al. Yakıt olarak gaz taktırdım sanarsın 1.6 nın yanında gidiş olarak ta cupra gibi gelir :)

Walla 50 Tl lik benzinle Klima Açık Spor Şehir içi kullanımda 200 km gitsin düşünmeden TSI a Geçerim..
O Zaman Kadar LPG Forzaaaaa:eek:

Ben size diyeyim 100 tl ile maksimum 300 km gider sehir ici 50 lira ile 200 km gitmek sehirici cok buyuk hayal:(

bende 1.4 tsi var ortalama 40 kuruş yakıyor

Hocam ne yaptınız 40 kuruş fazla gibi. Peki sizce alacağım performans a deger mi ? 102 hp gercekten kesmiyor ama 20 kuruş yakıyor kerata

Geri
Üst Alt