Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi yazılım

ömer kolay olanı yapıcaksın :) bi araçla roll a çık ilkinde 6000devirde vites değiştir farka bak ikinci denemede 6500devirde vites at gidişine bak böylece aracında hızlı gitmek için hangi devirde üst vitese geçmen gerektiğini anlarsın... Misal benim araçla 7000çevirdiğimde öne geçen arkadaşımı 6500devirde vites değişince yanyana gittiğimiizi gördük yani 7000 çevirdiğim zaman arkada kalıyodum... bazı arkadaşlar yazılım yapıp devri sonuna kadar çevirip alman aracıyla vtec açmaya çalışıyolar önemli olan doğru devirde doğru vitesde olmak ve doğru devirde üst vitese geçmek...

yarın belkı musaıt olursak omercanla bı deneme yapıcaz abı.o anlar hem ogretır banada:D

Hayırlı olsun Ömer :eek:key: Kazasız belasız kullanman dileğiyle..:)

ömer hayrlı olsun.. egzoz işini bende çözseydim bende hemn yapcam yazılımı güle güle kullan şu kesici olayını anlamdım ben yalnız nasıl girmiyor ?

Benim kesici 7250rpm de giriyor. 1. vites dışında 6500rpm den sonrası gereksiz. Arabanın durduğunu hissediyorsunuz zaten. 0,1 bar anca basıyor.

Geri
Üst Alt