Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi yazılım

leonman

Kayıtlı Üye
arkadaşlar revo ve superchip düşünmüyorum , sorunsuz bir yazılım için kimi ve nereyi önerirsiniz ?

Bu konuyla ilgili sitemizde çok yararlı bilgiler var zaten arama yapıp öğrenebilirsiniz...

neden revo yada superchıps dusunmuyorsun?? sanayıde adından emın degılım ama evoteck dıye bı fırma var 1.4 tsı de basarılı sonuclar cıkartıyor

revo ve superchip in sürekli sorun çıkardığını duyuyorum o yüzden düşünmüyorum.evoteck i ben de duydum,acaba sitemizde uygulatan arkadaşlar var mı ?

Revo nun 1.4 tsi de 2 araba biliyorum sorun cikan leon tsi ve golf tsi ama diger modellerde duymadim ama 1.4 tsi superchips kullanan var sorunsuz sekilse

superchipte de duydum 1-2 kişi o yüzden cesaret edemiyorum.maslakta barbaros bey varmış sanırım bu işi iyi yapanlardan ama çok detaylı bilgim yok açıkcası

maslakta degıl barbaros abının dukkan eyupte

düzeltme için saol can.peki önerir misin ?

valla nasıl işler çıkarır bilmiyorum ama barbaros'un namını ben taa ankarada duydum şahsen

sıteden yıgıt tsı a barbaros abıde yaptıran ılk kullanıcılardan kendısı bu zamana kadar sıkıntısız kullandı arabasını o da gorurse yorum yapıcaktır.revoya bulasma cunku hala 125 lık motor ıcın dogru duzgun yazılım yapamadılar,sıkıntıları olan arkadaslarım var.Ankaradan Ümit dogan Remaps markası var sıteden omercan da remaps kullanıyor soft b yazılımla arabası gayet tatmınkar oldu hosuma gıttı sorunsuz bınıyor suanda o da .Onu da onerırım,yaptırmayı dusunursen haber ver b kac arkadasımız ıcın ıstanbula gelıcek zaten o sırada senınkı de aradan cıkmıs olur

Geri
Üst Alt