Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsı yardım ve öneriler

piyasa gerçekten çok abartılı her araç için aynı sekılde su an bunun sebebıde keyfı satıcıların olması ornek olarak gecen hafta dukkanda satılan 2012 toyota corolla d4 dizel 48 bıne verdık ertesı gun ılana koymuslar 52 bın lıraya

Hocam ilk araçla ben görüşmüştüm, ilk ilana çıktığında 40.000 istiyor idi, oğlumun arabası tek parça boya var bişi yok diyordu ama gerçekçi olmakta yarar var, kimse 40.000'e o kadar opsiyonlu ve temiz FR vermez hele ki galerici... Ben daha aşağı istedim gel de yapalım birşeyler demişti. Üzerinden 3 haftaya yakın zaman geçti, o fiyata hala duruyor ise zaten patlaktır başka bir araç bakman isabet olmuş.

sağol abi zaten o fiyata olanlarda bi sıkıtı oluyor arıyıp konuşuyorum sahipleri sağolun işallah buluruz gönlümüze göre bi araç

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

2008 senesinde bir leon almıştık 2006 model style boyasız 90 binde 22500 bindi fiyatı maddi sıkıntılardan sattık araca 7 ay kadar kaldı şuanl o kırıterlerde bi araça 30 bin tl istiyorlar sizce bu normal mi ?

arkadaşların da dediği gibi internettekilerin çoğu tok satıcı.. onları gören normal satıcılar da piyasasını öyle sanıp yüksek yazıyo hele ki araç temizse astronomik fiyatlar istiyorlar. en güzeli ya eş dosttan ya da sitedeki arkadaşlardan almak. ikinci el araç almak gerçekten çok zor iş sabretmek lazım. ben sırf bu yüzden sıfır olsun ibiza olsun dedim kafam rahat en azından. ibiza düşünürseniz de tavsiye ederim ben memnunum. Allah gönlünüze göre versin...

Teşekkür ahmet bey

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2008 senesinde bir leon almıştık 2006 model style boyasız 90 binde 22500 bindi fiyatı maddi sıkıntılardan sattık araca 7 ay kadar kaldı şuanl o kırıterlerde bi araça 30 bin tl istiyorlar sizce bu normal mi ?

Valla o konuya hiiiç girmeyelim çok dertliyim. Ama alan razı satan razı olunca hiç bi halt yapamıyorsunuz...

Çünkü;

97 Hyundai Accent sahibi hala 10.000 TL istiyor ve satabiliyor.
96 Corolla 1.6 sahibi hala 15.000 TL istiyor ve alıcı çıkıyor.
99 Civic 1.6 ies sahibi hala 18.000 TL istiyor ve satabiliyor.
01 Leon signo sahibi hala 19.000 TL istiyor ve satabiliyor.
95 Toros sahibi hala 8.000 TL istiyor ve satabiliyor.
00 Palio sahibi hala 11.000 TL istiyor ve satabiliyor.
04 Accent Admire sahibi 17.000 TL istiyor ve satabiliyor. (Bir ustamız aldı 3 gün önce)
04 Polo sahibi 21.000 TL istiyor ve 20'ye rahat alıcı bulabiliyor.
01 Astra 1.6 Elegance sahibi 21.000 TL istiyor ve pazarlıkla satabiliyor.
04 Leon signo plus sahibi 24.000 TL istiyor (bilmiyorum satılıyor mu?)

Bu duruma bakan araç sahipleri de "04 Leon eski kasa, o 24 ediyor ise benimki 27-28 eder" diyor ve 06 reference'a 27.000 tl istiyor. ref.'e 27 isteyeni gören stylance sahibi de "benimki o zaman 28'den aşağı etmez" diyor. Tabi bunları gören sport-up'cılar hiç durur mu? 31-32 istiyorlar... 1.2 TSI'cılar 35-37 bandında istiyor, 1.4 TSI style'cılar 2008 modeline bile 33-34 istiyorlar. 0 km 1.2 TSI 42.000 TL iken nasıl oluyor da 2 yaşında üstelik bir-iki parça boyası olanına (hem de alt kasaya) 35 istiyor bunlar diye düşünüyorsun ama alttan gelen baskı ile öyle oluyor bu...

Çünkü (bak bir çünkü daha); insanlar arabalarının eskidiğine (km yapıyor, yol yapıyor, yedek parça adı üstünde YEDEK PARÇA takılıyor) inanmayıp aldıkları fiyatlara satmaya çabalıyorlar (bunlar 8-20 bandındaki araçlar). Bu sebepten üst model ve segment araçlar o kadar saçma sapan fiyatlar arasında sıkışıyor ki adamı çıldırtan durum buradan çıkıyor. Mesela, 0 km Polo'yu ele alalım. Şu an 31.000 TL'ye alınabilmekte. 10 yaşındaki polo sahibi (üzerinden 2 kasa geçiyor) hala 21.000 TL istiyor...

0 km araç alırsın, plaka taktığında 3.000 TL'ye yakın fiyatı düşer diye bir kanı vardı değil mi? O da yalan oldu. Bazı çakal galerici grubu bayideki son aracı alıyor üstüne kar koyup satmaya çalışıyor.. Neymiş efenim 4 ay sıra bekleyeceğime 1000 TL fazla verecekmişim. Ticari ahlak bu değil! "Plakası var ama kullanılmamış"mış hadi ordan! 2. el lan o?!

müdür destan yazmışsın :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

benim kızdığım galeriye gelince 35 verirler sahısa gelin ce 43 derler ben buna kızıyorum

Merhaba. 1.4 tsı fr Leo'num satiliktir.145767950 ilan nosu sahibinden

Arkadaş lar 40000 kadar nakitimiz var ilginz için teşekkür ler

Opel Astra 1.6 turbo 180 bg 2010 otomatik sanruflu boyasiz araç buldunk aksilik olmazsa pazartesi alicaz

Geri
Üst Alt