Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi yakıtttt

sanırım aracta bır sorun var cunku cok sakın kullanıyorum servısı aradım bugun bıran once gelın ayarlarına bakalım dedıler:S

Ayarlara bakacaklarmış ??? tsi motorda 1 tane ayar göstersinler onlara otomobil hediye edeceğim. Kelimeleri kullanmak ne kadar da kolay .......

uzun yolda ortalama 100-140 km arası 10 lt sehır ıcınde zaten hıc basmıyorum gıbı bısey genelde gostergeye uyuyorum =)

uzun yolda aynı güzergahta birde hız sabitleyiciyle git bakalım ne olacak

benim neredeyse 2 mislimi yakıyorsun

servisler iicene sapıttı ne ayarından bahsediyolar bi yazılımına bakar bide saçma sapan bişiler yaparlar oldu die yollarlar :D

yakacam bu servıslerı az kaldı :) abıcım ole de denedım ankaraya donuste 150 km 120 ye sabıtledım gene dusmedı gene dusmedı :((((

Az önce işyerine aracımla geldim..2008 1.4 TSI Stylance (128.000 km)..Toplam yol 40 km..10 Km si şehir içi..Geriye kalan 30 km, 90 km/h sabit hızla..Ortalama 5.2 lt..

Sizin araçla karşılaştırmak ne kadar doğru olur bilmem ama, müthiş bir fark var..

Bende ilk aldığımda 8,5 9 du şimdilerde 7,8 araba 13000 de gerçi benim evin yolu ile iş yerinin yolu uzun yol gibi 30 km istanbullulara çok gelmiycektirde ankaraya çok 2001 golf var tüplü en güzeli o abi aslana hafta sonları :) binelim diye aldık ama saolsun benzin fiyatları

Lastik basıncını şöyle yap: ön 37 psi, arka 43 psi.
Konfordan biraz ödün verirsin ama ekonomi yaprsın.
Denenmiştir.

Denedikten sonra sonucu paylaşırsan sevinirim.

Selamlar

konforda sıkıntı yok zaten 50 mm spor yay var deneyelım bakalım da bırde 1.degere mı bakıcam yoksa 2. degeremı :S

Geri
Üst Alt