Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi yakıtttt

kaç km üzerinden görülen değerler bunlar. ??
5-10km değildir umarım..

sabah Maltepeden geldim Yeşilköye, 120yi aşmadım ve ortalama 5,4 olmuş 1. kısımda. gazla kavga etmediğin ve menzili uzattığın sürece tüketimin düşer. ama kısa mesafe ve yokuş tırmanıyorsan tüketimi düşürmen pekde mümkün değil.

uzun yolda ortalama 100-140 km arası 10 lt sehır ıcınde zaten hıc basmıyorum gıbı bısey genelde gostergeye uyuyorum =)

Kullanım anlatımına göre bu değerler anormal yüksek? Ağırlık farkı elbette var ancak 180 Ps Ibiza ile İstanbul sıkışık trafiği ve kurtulunca dip gaz ile şehir içi 10 lt/100km tüketimindeyim? Esas olan uzun tüketimi ki 10lt/100 için 140km/h ten aşağı uzun süre düşmemek gerekli. Bu tüketimleri hangi yöntem ile ölçüyorsunuz?

daha 2000 km de aracin yabancisin araca daha ondan birde motorun rodaji yok tabi ama parcalarin alismasi fln fistan duser baya bn gazlarken o litrelere ulasmiyorum 9 litre yiyor arac e5 te tatli tatli oynarken 4. vites ile karsidan buraya kadar oyniyarak geldim 9.5 i gecmedi ortalama ; birde beyler konu basligi tsi, 1.6 degil gelip lpg ile soyle yakio makio gereksiz kalabalik konuda 1.6 motor ile tsi in hic bir alakasi yok ve karsilastirmasi da yapilmamali bence sonra kavga cikio anlasamio millet leonun bin tane motoru war herkezin kullanimina zewkine gore yelpaze yapmis herkez ne istiorsa kullansin diye :) komplex yapmaya gerenk yok bence cunku bu yasanan polemikler tamamen komplex

50 lira 97 ile 190 km.18 jantla .a3 .leon daha hafif olması lazım.2000 bin devirde vites değiştirerek.

uzun yolda ortalama 100-140 km arası 10 lt sehır ıcınde zaten hıc basmıyorum gıbı bısey genelde gostergeye uyuyorum =)

bu hızlarda 7 litre civarı olması lazım tüketimin, anormallik var gibi duruyor, serviste bir kontol ettir bence aracı.
motor yeni olunca tamam fazla yakar ama normalden 0.5-1 lt arası fazla yakar, 3 litre fark gerçekten çok fazla.

2008 model 1,4 tsı 97 oktan kulanıyorum son günlerde 7,5 lt ortalama yakıt .maltepe tuzla arası e-5 ve sahil güzergahı .

Geri
Üst Alt