Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi yakıtttt

ruh10

Kayıtlı Üye
iyi günler aracım 2000 km de şehir içinde 12 lt sehırler arası 10 lt bu yakıt ne zaman duscek yaaa:(

5000 den sonra dusmeye başlıyor 10binden sonra biraz daha duser
bi uzun yol yapin isterseniz ben aldıdıgımda ilk depoyu fulledim 400km gittim yada gitmedim :) izmire gidip geldigimde biraz daha rahatladı suan 14binde 8 lt ortalaması sanırım.

S.ici 8,5lt altına duseremedim bende..araç 13 binde su an..hafta sonu full çakılı halde Ankara'ya gidip geldim 1050 km yaptım 120-170 arası süratle ortalama 7,4 lt yakmış..97 oktan benzin kullanıyorum..yakıtınizin fazlalığı birazda kullanımına alışmayla alakalı..mutlaka düşecektir..ama sürekli gazlayarak kullanıyorsanız inmez..

way be benim 1.6 8v leon dan bile çok yakıyomuş
ben bile 9.5, 10 arası geziyorum :)

Biraz çok yakmışsın ben arabayı ilk aldığımda en fazla 7-8lt arası yakıyordu Ümitköy içinde. 1500d/d nin altına düşme vites değiştirirken. Gazdan da ayağını biraz çekmek lazım tabi.

. Gazdan da ayağını biraz çekmek lazım tabi.[/QUOTE]

:D

Tsi ayaginaiza hakim oldugunuzda 1 depo ile 6oo km nin ustune fahat cikiliyor

ilk zamanlar aracın yabancılığınanda kaynaklanır biraz alıştımmı düşer ortalama :D

8.000 km de oturuyor yakıt, ben aldığımda şehirler arası araçta 3 kişi 100 km sabit 6.3 ortalama yakalamıştım şimdi 6 nın altına rahat iniyor, 10 lt yakıyorsunuz ama kaç km hızla gidiyorsunuz?

Geri
Üst Alt