Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI yıllık bakım ücreti bilgilendirme.

valla ben şunu diyeyim az önce servisten geldim ( opel insignia 2010 2.0 dizel ) 360 TL tuttu 45.000 km bakımı !!! Ben leonu 30.000 km bakıma götürdüğümde 480 TL verdim çıldırdım... Vag grubu çok pahalı....

Bide bişeyler yapsalar içim yanmaz serbay abi o kadar paraya alınan hizmet 0

Bir de cam suyundan nefret ederim. Ağzına kadar dolu da olsa 2 damla koyup 10TL yazıyorlar. Her bakımda özellikle uyarıyorum cam suyu ıvır zıvır istemiyorum diye.

Bu arada 30000km'de buji değişimi ne kadar gerekli ki? Honda'da 100.000km'de değişiyor mesela.
Bende 45yada 60 binde değişir diye biliyorum ama o bizim pancar motorlar içinmiacaba:confused:

variac fren balata temizleyici

hariç 15000 bakımına 280 lira ödedim p.tesi doğuş oto esenyurtta

Doğuşoto Esenyurt 30.000 bakımı 515,00 TL,hava,polen,yağ,yağ filtre,4buji.Çok yüksek geldi:rolleyes:

Banada pahalı geldi ama yapacak bir şey yok ne yazık ki.450-480 diye okumuştum,o bile çokdu,bu üstüne daha iyi geldi.Sonraki bakım ucuz olucakmış:D

Geri
Üst Alt