Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi vs 1.6 tdi roll

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben ergünün arabasını kullandım 1 2 cok iyi sonra diriligini kaybediyor belki benzinli araca alıskın olmadıgım için devrinde kullanamadım.. ama motorlara bakarsak hemen hemen kagıt üstünde aynıyız 1.4 benzinli ile 1.6 tdi arasında 10 hp guc farkı var fakat dizelin 50 torku daha fazla hiç bir yolda seatın fabrika verilerini yakaladıgı pist degildir

yanı hangı sonuca varmalıyız bu yazdıgından :)

Bence imkan yok 1.6 nın gecmesıne eger 1.6 okdr ıddalıysa ben 1.6 la denemek ısterım 3 sılındırımle :) 3 boy atmışlıgım var 1.6 tdi a :)

Bi kere 1.6 tdı 105 bg ve 250 nm/t tur maksimum tork ve beygir devirlerini bilmiyorum ama 1.4 tsı 125 bg ve 200 nm/t tur ve sanırım 1.500 ile 5600 arası maksimum güç üretir dolayısıyla 5000 devirlik bi tdı ın 105 beygiriyle olacak işler değil bunlar evet 250 nm/t iyi bir güç ama yetmez ciğeri yetişmez aynı motor caddy da var bence onunla roll yapılsa daha anlamlı olur :eek:key:

1.6 102 hp den mi bahsediyorsunuz :) ben illa gecerim ezerim diye bi iddaa da bulunmadım ama denemek hosuma gider ve kendime arabama guveniyorum sizin motora gelince cok anlamsız:eek:key:

Dostum niye üstüne alındın anlamadım ama ben onu 1.4 TSI için demiştim, benim motorla 1.4le roll yapmam ne kadar anlamsız ise senin 105 bg lik TDI la 1.4 e kafa tutmanda o kadar komik;)
ayrıca 1.6 8v motor senin sandığın kadar anlamsız olsa VW üretim bandından indirirdi FSI lara yaptığı gibi ona anlamsız demiyelimde LPG ye yönelik ve Ekonomik diyelim hemde senin tahmin edemiyeceğin kadar :eek:key:

1.4 80 hp ibiza mı oluyor bu ? :) 3 boy leon 1.6 tdi sahibi bu forum da mı ?

evet kardesım yazılım var benımkınde 106 hp suan + kutu ıcı KN var onda 18 jant bende 17 jant varken denedık butun vıteslerde gectım 195 tı arkamdan gelıyordu 2 3 boy vardı.bızım sıteden kendısı :)

Bence imkan yok 1.6 nın gecmesıne eger 1.6 okdr ıddalıysa ben 1.6 la denemek ısterım 3 sılındırımle :) 3 boy atmışlıgım var 1.6 tdi a :)

olum ben yazılımsız halımle sana kac boy atmıstım hatırlamıyorum :) ayrıca ısmaılın jantları agır yurumuyoru arabası.. sen onla bundan sonra karsılasma ıcınden gecer:D

evet kardesım yazılım var benımkınde 106 hp suan + kutu ıcı KN var onda 18 jant bende 17 jant varken denedık butun vıteslerde gectım 195 tı arkamdan gelıyordu 2 3 boy vardı.bızım sıteden kendısı :)

bak ne diyorsun benim arabada yazılım var ilk yazdıgın da leona 3 boy fark attım ama benim arabamda yazılım var deseydin kimsenin aklıda karısmazdı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt