Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,4 TSİ veya 1.6 BEYAZ leon aranıyor.

Abi bende bir kac aya satacam insallah..bir kac ay dememin sebebi aralikta askere gidecem ekim 15 gibi satacam insallah arabanin suan uzerinde aero kit,cupra jant,rcd,yazilim,filtre,xenon,kol dayama var...kapi altlarinda led ve kapi tutamaklarinda turuncu ledler var...sunrooflu ve beyaz...40.500 km suan .2009...sen bos arac istiosun sanirim..bende bosaltip satmak istiorum cunku zararimi az da olsa kurtarmak icin..umarim denk gelir de olur abi

Abi bende bir kac aya satacam insallah..bir kac ay dememin sebebi aralikta askere gidecem ekim 15 gibi satacam insallah arabanin suan uzerinde aero kit,cupra jant,rcd,yazilim,filtre,xenon,kol dayama var...kapi altlarinda led ve kapi tutamaklarinda turuncu ledler var...sunrooflu ve beyaz...40.500 km suan .2009...sen bos arac istiosun sanirim..bende bosaltip satmak istiorum cunku zararimi az da olsa kurtarmak icin..umarim denk gelir de olur abi

Daha neler neler :) bu araba kacmaaz. Mehmetin diye solemiorm tsi motora sempatim olsa civcivi satar alirim yani

mehmet aracın için düşündüğün fiyatı boş ve dolu olarak yazarmısın

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Daha neler neler :) bu araba kacmaaz. Mehmetin diye solemiorm tsi motora sempatim olsa civcivi satar alirim yani

bende de merak yok ama bu tsi motorlarada lpg takıyorlar artık denemek istiyorum açıkcası

Geri
Üst Alt