Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,4 TSİ veya 1.6 BEYAZ leon aranıyor.

REİS38

Kayıtlı Üye
1.4 ve 1.6 beyaz leon arıyorum duyan bilen gören olursa haber verirse sevinirim saygılar...

Gökhan Abi benimkini vereyim sana diycem ama ben çok isterim şimdi..:)

Satılıklarda ilanım var..

ilanına baktım ama fiyat uymuyor bana teşk.

abi beyaz alıcaksan satmasaydın aracını keşke:rolleyes:

hedefler farklıydı pazarlığı bitmiş bir araç vardı babası karşı çıkınca olmadı o işte yani evdeki hesap çarşıya uymadı kısmet bakalım.

Gökhan Abi benimkini vereyim sana diycem ama ben çok isterim şimdi..:)

bana çok istemeyecek biri lağzım zaten arabayıda yaptırmadan binemiyorum onlarıda hesaplamam gerek. ama fiyatı duymak isterim. :)

ilanına baktım ama fiyat uymuyor bana teşk.

hedefler farklıydı pazarlığı bitmiş bir araç vardı babası karşı çıkınca olmadı o işte yani evdeki hesap çarşıya uymadı kısmet bakalım.

bana çok istemeyecek biri lağzım zaten arabayıda yaptırmadan binemiyorum onlarıda hesaplamam gerek. ama fiyatı duymak isterim. :)

Ben zaten o fiyatın altına vericem :)

teşekkür ederim selçuk benim güle güle bin arabana piyasada raba yok inanki...:)

Her yiğidin gönlünde bir aslan yatar abi niye kızıyon yahu:D, üstelik istenmeyecek bi araca istemedikki nerden baksan 3500-4000 TL ekstraları olan bi araç sen de harcama arabayı kurban olim ;)

Her yiğidin gönlünde bir aslan yatar abi niye kızıyon yahu:D, üstelik istenmeyecek bi araca istemedikki nerden baksan 3500-4000 TL ekstraları olan bi araç sen de harcama arabayı kurban olim ;)

Selçuk kızmıyorum yanlış anladın inanki piyasada araç bulmakta zorlanıyorum demek istedim ben yapılıdan ziyade kendi kafama göre yaptırmayı seviyorum uğraşmak hoşuma gidiyor. sanada tavsiyem alacağın aracı bulmadan aracını satayım felan deme yoksa senin aracında maşaallahı var

Geri
Üst Alt