Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi verip 1.6 tdi almak ?

rahat durursak evet Ozan, çıta gittikçe yükseliyor :D dün akşam arabayı yıkatırken AMG paket ağzına kadar dolu 1.6cc C serisi geldi dibim düştü. benim araç epeycedir kiriyle gezdiği için hiç hoşuma gitmemeye başlamıştı ama kirleri gidip rengini bulunca birazcık gülümsedim. 250dizel yeni mercedeslere bayılıyorum ama hayatta o kadar para vermem şimdi. Golf bile şu an az biraz fazla kalır.

250merc lere ben de bitiyorum abi önden çok güzel duruyor özellikle araba. ama onun için daha değil fırın, fırıncılar odası toplanmalı benim için

bunun yanında şimdi paldır küldür konuşuyorum ama Leon' dan vazgeçmek öyle kolay olmayacaktır ( en azından benim için)
akşam yatarken ileri de satarım diye düşünüyorum, sabah kalkıp arabayı gördüğüm zaman ne satcam, veririm parası neyse benzini koyar gezerim diyorum :D

sabahki aklınla devam Ozan, daha çok olmadı senin aracı alalı. hele ben hiç bulaşmayayım zaten :) en az 2.5 yıl geçmesi lazım bendekinin değişmesi için.

pekii, dizel konusu açılmışken sizlere bir soru:

Scirocco için sizce de, Leon' daki gibi bir FR TDI motoru olsa fena olmaz mı?

pekii, dizel konusu açılmışken sizlere bir soru:

Scirocco için sizce de, Leon' daki gibi bir FR TDI motoru olsa fena olmaz mı?

Scirocco 2.0TDI var zaten; hem 140HP'lik, hem de FR'da olduğu gibi 170HP'lik iki modeli var fakat Türkiye'ye gelmiyor sanırım. Belki özel sipariş verilirse gelir bilemem...
Hatta bu Scirocco TDI için TopGear programının özel bir bölümü de var, arabaya reklam filmi çekiyorlar farklı farklı, eğleniyorlar baya :D

1.6TDI GolfVI 58000TL denmiş sanırım, ben olsam yine FR TDI tercih ederdim aynı paraya (sanırım FR TDI, şu an hayalim arabası... Hem fiyat çok uçuk değil, hem de performanslı:) Tabi Bi-Turbo'lu 2.0TDI lar çıkınca işin rengi değişir; Bu sefer Leon MK3 FR TDI ve ya Leon MK3 Cupra D hayal etmeye başlarım heralde:D )

Geri
Üst Alt