Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi verip 1.6 tdi almak ?

Dizelde alsan Benzinlide fark etmez sıfır aldıysan zararı ne az yakarak ne çok kaçarak çıkaramıyorsun en güzeli bi piyasa araştırması ve ben dizel alacak olsam leonun üstüne leon almam alırım golf6 dizel arkadaşıma aldık çok keyifli şehir içinde 3.6larda gezdik şaka gibi yani ben bile 4.4ün altına düşemedim şehir içinde :D

Dizelde alsan Benzinlide fark etmez sıfır aldıysan zararı ne az yakarak ne çok kaçarak çıkaramıyorsun en güzeli bi piyasa araştırması ve ben dizel alacak olsam leonun üstüne leon almam alırım golf6 dizel arkadaşıma aldık çok keyifli şehir içinde 3.6larda gezdik şaka gibi yani ben bile 4.4ün altına düşemedim şehir içinde :D

+1903
ben de düşünüyorum ileride, aynı şekilde arkadaşım aldı, çok komik rakamlar var yakıt tüketiminde

Kendim için düşünüp paylaşıyorum, Leon böyle olduktan sonra elbette golf daha mantıklı, yakında 2-3 seneye kadar 1 makyaj daha yiyecektir yada kasa değiştirecektir. o zaman artık dizel mi olur hibrit mi olur bakılır karar verilir derim.

valla ben golf6yı beğeniyorum ufak dokunuşlarla çok harika bi seçim olduğunu gösterir çok akıllıca ve güzel dizaynlı bi araç 1.6dizel ekonomi için harika bi seçenek gezmeyi seviyosan km yapıyosan harika bi araç ve golf değer kkonusunda her araçtan önde zararı az piyasası çok....

özellikle highline bir Golf tadından yenmez. geçen Çeşme tatilimizde arkaşın Golf'ünü yolun yarısında kullandım. çok keyifli ve koforlu bir araba. ben direksiyonu alana kadar 130 km hızla ortalamamız 4,8 falandı. ben aldıktan sonra direksiyonu otobanda 180-190 km ortalama ile anca 5,3 e çıkarabildim ortalamayı
rcd510 un hem görsel hem kullanım olarak keyfine değinmiyorum bile

özellikle highline bir Golf tadından yenmez. geçen Çeşme tatilimizde arkaşın Golf'ünü yolun yarısında kullandım. çok keyifli ve koforlu bir araba. ben direksiyonu alana kadar 130 km hızla ortalamamız 4,8 falandı. ben aldıktan sonra direksiyonu otobanda 180-190 km ortalama ile anca 5,3 e çıkarabildim ortalamayı
rcd510 un hem görsel hem kullanım olarak keyfine değinmiyorum bile

Arkadaşımınki de highline yok yok zaten arabada ışıklandırmalar fonksiyonlar motorun sessizliği ve torku gayet tatminkar....

bunları keşke nisan ayından önce söyleseydiniz :) Emre kızacak bana ama oda benden farklı değil.

bunları keşke nisan ayından önce söyleseydiniz :) Emre kızacak bana ama oda benden farklı değil.

valla abi ablam alana kadar benim de gözümde yoktu hiç Golf,highline TDI DSG onunki, sürekli kullanıyorum aşırı memnunum
sonra çok samimi arkadaşım aldı,Highline TDI manuel, onun da kullanımı ayrı zevkli, yakıt olarak da ilk depolarında şehir içi 950km gittiler. arkadaşımla uzun yolda 1200km gördük yaklaşık

DSG için özellikle rakam biraz yüksek gibi duruyor ama uzun yıllar kullanılacaksa bence tamamen değecek bir araba, DSG' li fiyatı 58000lerde sanırım

Faruk abi keşke öyle yapsaymışsın, ama her işte bir hayır vardır, bir dahakine çok daha iyisine sahip olursun inşallah :)

son kasa golflerdekı celık jant gorunumlu jant kapagını cok basarılı buldum

rahat durursak evet Ozan, çıta gittikçe yükseliyor :D dün akşam arabayı yıkatırken AMG paket ağzına kadar dolu 1.6cc C serisi geldi dibim düştü. benim araç epeycedir kiriyle gezdiği için hiç hoşuma gitmemeye başlamıştı ama kirleri gidip rengini bulunca birazcık gülümsedim. 250dizel yeni mercedeslere bayılıyorum ama hayatta o kadar para vermem şimdi. Golf bile şu an az biraz fazla kalır.

Geri
Üst Alt