Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI turbo büyültme?

1.8t motorlar hakkında verdigin bilgiler bilmeyenler için çok kıymetli..motor kodlarinada gireceksin diye bekledim yazını okurken:)
Bende yazımda başka birşeylere dikkat çekmek istedim..ayrıca modlanamiyor diyede satmak mantıklı değil..0 mantıksızlık alırken yapılmıştır ancak bu saatten sonra.

Konu neden acılmıs ıcerı nedır bakmadınız heralde ? Serbay bu motora buyuk turbo yapılır mı demıs bılenler de yapılamıcagını yapılırsa neler olması gerektıgını yazmıs bu tarz ısler yerıne performans ıstenıyorsa satılıp baska bsy alınması gerektıgının daha mantıklı oldugu yazılmıs.Sız bu motoru harcamayın tarzında b yaklasımda bulunmusunuz yanlıs anlamadıysam,elma armut karıstırılmasın dıye bende bıldıklerımı yazdım,konu 1.4 tsı larımızı sevelım konusu degıl bu motora bsyler yapılıp yapılamıcagı konusu.

Konu neden acılmıs ıcerı nedır bakmadınız heralde ? Serbay bu motora buyuk turbo yapılır mı demıs bılenler de yapılamıcagını yapılırsa neler olması gerektıgını yazmıs bu tarz ısler yerıne performans ıstenıyorsa satılıp baska bsy alınması gerektıgının daha mantıklı oldugu yazılmıs.Sız bu motoru harcamayın tarzında b yaklasımda bulunmusunuz yanlıs anlamadıysam,elma armut karıstırılmasın dıye bende bıldıklerımı yazdım,konu 1.4 tsı larımızı sevelım konusu degıl bu motora bsyler yapılıp yapılamıcagı konusu.

Motorun can damarlarına el atmadan yazılım, egsoz, filtre, cut out vs ile maks güç tork ne oluyor tahmini? custom yazılımlarla 159 hp ye kadar alındığını duyudm bu hiç azımsanacak bir güç değil bence

Motorun can damarlarına el atmadan yazılım, egsoz, filtre, cut out vs ile maks güç tork ne oluyor tahmini? custom yazılımlarla 159 hp ye kadar alındığını duyudm bu hiç azımsanacak bir güç değil bence

150-160 arasını buluyor yazılım egsoz fıltre ıle,orjınal halınden b 4 boy flan farkı oluyor

Tahmin ettiğim gibi :) şahsi fikrim stock 1.4 kullanıcısını fazlasıyla tatmin edicek değerler bunlar

tabıkıde tatmın eder,2-3 dokunusla aynı araba 4 boy ılerlıyor en nıhayetınde kullanıcısı ıcın guzel b secenek

Konunun icerigini bastan itibaren okudugum icin mudahil oldum zaten arkadasim..Bende yapılamıyor diye satalım konusu olmasın diyorum zaten.
Ayrıca ben 1.4 superdir 1.8 yaramaz falan demedimki..niye sizin dediklerinizden farklı bir görüş çıkınca savunma yada saldırı boyutuna geçiliyor ki..senin genc yasına rağmen bilgilerini görüyor ve takdir ediyorum zaten önceki msjimdada bunu açık ettim hatta..elma ile armudu manavda bırakalım bence..

Konunun icerigini bastan itibaren okudugum icin mudahil oldum zaten arkadasim..Bende yapılamıyor diye satalım konusu olmasın diyorum zaten.
Ayrıca ben 1.4 superdir 1.8 yaramaz falan demedimki..niye sizin dediklerinizden farklı bir görüş çıkınca savunma yada saldırı boyutuna geçiliyor ki..senin genc yasına rağmen bilgilerini görüyor ve takdir ediyorum zaten önceki msjimdada bunu açık ettim hatta..elma ile armudu manavda bırakalım bence..

her hangı bsye saldırı soz konusu degılkı o nerden cıktı,burda konusulan konu buyuk turbo dusuncesının gerceklesmesının mantıksız olcagı ve eger daha fazla performans ıstenıyorsa satılıp daha ıyı motor secenegıne gecılmesı ısın ozu bu dıyorum.Taktırınız ıcın tesekkurler

herkezin yorumunu tek tek okudum herkeze teşekkür ediyorum...

Anladığım kadarıyla o zaman ben bu işe giremeyeyim.. filtre+egzoz+chip yeterli 160 bulur zaten bunlar..

yada satıp dizel fr almak en mantıklısı.. başka bir araç düşünmüyorum 1.8T felan :)

bakalım o zaman biraz daha bekleyelim zaman neyi gösterecek

Geri
Üst Alt