Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI turbo büyültme?

o nasıl fıyat yav,40 a FR alıyosun,40-50 arasına cupra braz fazla olmus 1.8 160bg lık leon ıcın
abi ben bundan al derken fiyatına hiç bakmadım bile 1.8 tsi leonu çok merak ederim direk opsiyon donanımlarına baktım bir de arabaya :)yalnız şöyle bir durum var serbay abi de kendi arabasına 40 istediğine göre buda 47-50 istenmezmi?

abi ben bundan al derken fiyatına hiç bakmadım bile 1.8 tsi leonu çok merak ederim direk opsiyon donanımlarına baktım bir de arabaya :)yalnız şöyle bir durum var serbay abi de kendi arabasına 40 istediğine göre buda 45-47 iyi rakam değilmi?

Herkes arabasına ıstedıgı rakamı ısteme konusunda ozgurdur ama b araba ıkıncı ele dustukten sonra hıc b zaman sıfır fıyatından gıtmez mantıklı bsy degıl,arabanın ustune rokette takılmıs olsa bunu degıstırmez.Mıllet 500bg araba yapıyor turbo degısıyor komple en kalıtelı malzeme ıle motor ıcıne gırıyor ıstedıgı fıyat olmayınca yıne olması gerekene satıyor:)

Serbay inat etme alalımn 1.8T konforsa fazlası var senin arabadan bide sağlam km sii az bi araba abime baskı yapıyorum bunun için ama o dizel istiyo araç temiz hem uygun fiyata alıcaksın yapacaklarını aldıktan hemen sonra istanbulda hallettirirsin satacağın arabanın parasınında bi kısmı sana kalır al sana giderli araba komple egzost-varex-DV-yazılım-filtre ile bide bakım yaptırırsın jant ve lastikle araç dehşet yürürllü olur hem üstüne cebine para koyarsın....:eek:key:

Herkes arabasına ıstedıgı rakamı ısteme konusunda ozgurdur ama b araba ıkıncı ele dustukten sonra hıc b zaman sıfır fıyatından gıtmez mantıklı bsy degıl,arabanın ustune rokette takılmıs olsa bunu degıstırmez.Mıllet 500bg araba yapıyor turbo degısıyor komple en kalıtelı malzeme ıle motor ıcıne gırıyor ıstedıgı fıyat olmayınca yıne olması gerekene satıyor:)
abi yanlış anlama ben serbay abinin fiyatına laf atmadım ancaköteki araba da gerçekten doluydu hoşuma gitti hemde 1.8 olduğu için yazılım veya modifiye daha kolay olur diye yazdım yoksa bende 50 lira ona vermem yani

ben senin yarinde olsam orjinalliğini bozmazdım arabanın. senin arabaya en sağlıklısı egzos, filtre ve yazılım. ama bunlarda kesmez dersen ya FR yada cupraya geç bence.

ben senin yarinde olsam orjinalliğini bozmazdım arabanın. senin arabaya en sağlıklısı egzos, filtre ve yazılım. ama bunlarda kesmez dersen ya FR yada cupraya geç bence.

katılyorum,hanı daha ıyı b motor secenegı olmasa tamam oynanır ama daha ıyısı varken masraflar zaten o ıyısı parasına gelcek.Araba cupra olur daha nasıl ıyı yuruturum dersın gıdersın 3071 alır takarsın ama bu araba ıcın oyle bsye gerek yok

gerek yok arabanı satma yazık onca emeğine serbayım, bence egsoz yazılım filtre yap 160 a yaklaşır keyifle binersin

katılyorum,hanı daha ıyı b motor secenegı olmasa tamam oynanır ama daha ıyısı varken masraflar zaten o ıyısı parasına gelcek.Araba cupra olur daha nasıl ıyı yuruturum dersın gıdersın 3071 alır takarsın ama bu araba ıcın oyle bsye gerek yok

+1903 kesinlikle. düşüncelerime tercüman olmuşsun Can:eek:key::eek:key:

Geri
Üst Alt