Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSi Style Şeker Beyazı ( LPDİ )

IsTCLuB

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aranıza katıldığımda 1.2 Tsi bakıyordum fakat daha sonra 1.4 Tsi a yöneldim yaklaşık 1-1.5 ay araç baktım ve şansımıza uygun fiyata 1.4 Tsi sahibi olduk.Araçta LPG var markasına bakmadım ama LPDİ yani benzin kullanmıyor aracı çalıştırdıktan 5-10 saniye sonra LPG ye geçiyor ve LPG bitesiye kadar LPG de kullanıyorsunuz km de 18-20 kr civarı yakıyor LPG de tekleme yok 4000 devire kadar çok rahat çıkıyor daha üstünü denemedik performansta herhangi bir kayıp benzinli ile aradaki fark hissedilmiyor bile aracın hasar kaydı var ama yürüründe herhangi bir sıkınıtısı yok ayrıca aracın koltukları deri.Ufak tefek sıkıntıları var zaten o kadarıda olur dedik : Sunroof çalışmıyor onun haricinde aracın tavan döşemesinin değişmesi gerekiyor eğer değiştirecek olursam birde teybi değştireceğim aux girişi var görünüyor fakat aracın içinde aux girişinide bulamadım.Kullanım kılavuzu olsa eğer daha iyi olurdu aracı tanımak adına ama onuda doğuş oto ya maille bildirdim geri döneceklerini umuyorum resimlerini henüz çekmedim araca pasta cila boya koruma yapılacak bu işlemler tamamlandıktan sonra resimlerinide koyacağım.Forumda Leon hakkında beni bilgilendiren tüm abilerime ve arkadaşlara teşekkürler :)

aramıza hosgeldın dostum keyıflı aktıf forumlar dılerım lpdı sıstemlı leona sahıp az ınsanlardansın zamanla tecrubelerını paylasırsan cok guzel olur cunku ınsanlarımız hala bu yenı sıstemın yabancısı ve cekıncelerı var ve kmde yaktıgın 18-220 kurus gercekten muazzam bır deger

aramıza hoşgeldin kardeşim

Hoşgeldin kardeşim... Aracını güle güle kazasız belasız kullan...

Geri
Üst Alt