Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI Son Hızımız Kaç?

1.4 tsi bu hızı yokuş aşşağı vs yaparda hız bana hiç 245 km civarlarında gibi gelmedi belki çekimdendir. "O hızda" ani denilecek bir şekilde soldan sağa girmek falan oldukça tehlikeli:)

dijital ibreye bakıorum basıtıgım zaman en son 220 gördüm yarın balans ayarından sonra yeni lastiklerle deniycem :)

slm

hizi ne yapacaksin yarisami katilacaksin.kaza yapanlarin cogu asiri hiz dan kaynaklaniyor.intahar edeceksen baska sekilde yapki baska canlari yakma.

Benim ki 190dan sonra bariz gitmiyor 6da ama 5 e attın mı 210 a kadar gidiyor:) 1.4 te öyle olması lazım

yok normal şekilde tabikide öyledir ama belli bir devirden sonra araç 6. vitesi isteyecektir..mesela 5 te redline a geldiğinde 220 ise 6 ya attığında 190 a mı düşüyor :) ? top speed i yine son viteste görmez miyiz ?

1.4tsi değilde 2.0tfsi falan olmasın bu?

yok normal şekilde tabikide öyledir ama belli bir devirden sonra araç 6. vitesi isteyecektir..mesela 5 te redline a geldiğinde 220 ise 6 ya attığında 190 a mı düşüyor :) ? top speed i yine son viteste görmez miyiz ?
5te redline görülmüyor ki hadi yokuş aşşağı ıkına ıkına gördük diyelim daha büyük olan 5. vites dişlisini zar zor bitiren bir motor 6 ya atınca iyice bayılıyor o hızlarda tork güç olsa gider tabi o ayrıda rakamlar aynı olmasa bile 220den 190a düşme muhabbeti gibi birşey buda:)

Vitesli bisikletler örnek olabilir mesela 15. vitesi sonuna kadar hızlanamayan gücü yetmeyen bir çocuk 18e attığında pedalın ağırlığıyla hiç çeviremez hızı dahada düşer gibi birşey mantıksal olarak:)

5te redline görülmüyor ki hadi yokuş aşşağı ıkına ıkına gördük diyelim daha büyük olan 5. vites dişlisini zar zor bitiren bir motor 6 ya atınca iyice bayılıyor o hızlarda tork güç olsa gider tabi o ayrıda rakamlar aynı olmasa bile 220den 190a düşme muhabbeti gibi birşey buda:)

Vitesli bisikletler örnek olabilir mesela 15. vitesi sonuna kadar hızlanamayan gücü yetmeyen bir çocuk 18e attığında pedalın ağırlığıyla hiç çeviremez hızı dahada düşer gibi birşey mantıksal olarak:)

açıklama cidden güzel ama bana hala bir mantık hatası var gibi geliyor :)

Geri
Üst Alt