Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI satılıp 1.4 TSI FR alınır mı?

Arabanı makul fiyatlara satabilirsen(ki satma ihtimalin bana göre epey yüksek..sıfır fiyatları malum)bence de dusunulebilir:eek:key:

sahibinden.com için bi tane ilan hazırladım..şimdi onay aşamasında.eğer istediğime yakın fiyat çıkarsa ay sonunu zor ederim heralde :)))

Arabanı makul fiyatlara satabilirsen(ki satma ihtimalin bana göre epey yüksek..sıfır fiyatları malum)bence de dusunulebilir:eek:key:

Hayırlısı olsun..yaşlı arabayla modelli arabanın satışı bir olmaz

dediğin gibi 5-6 bin tl ye olacak bi işse girilebilir.
Donanım olarak esp olması gereken bi özellik bence yanındaki diğer extralarda malum.
Ben makyajsız kasadan makyajlıya geçişte sensörlerin yokluğundan çok huzursuz olmuştum.
ama zamanla alıştım şimdi hiç aklıma bile gelmiyo diyebilirim. yanlız benim arabamda esp var.
anladığım adarıyla senide en çok kafana takılan esp olmalı.
ama diğer arkadaşlarında dediği gibi fark 10 bin tl olursa fazla gibi bence

kararın ne olursa olsun sen yüksek modelli bir leon sahibisin :eek:key:

Evet dediğin gibi esp benim kafama en çok takılan özellik aslında. Digerleri olmazsa da olur. Sonuçta sensörler filan önemli değil. spor koltuklar ve sunroof dışındaki nerdeyse herseyi sonradan da ekleyebilirim araca. Ama o zaman da FR fiyatına yakın hale geliyor masrafım. O yüzden FR düşünmeye başladım zaten :) 42.750 tl olarak belirledim ilanda fiyatını. Hayırlısı artık :) alıcı çıkmazsa da dediğin gibi kral gibi leon'um var :))

dediğin gibi 5-6 bin tl ye olacak bi işse girilebilir.
Donanım olarak esp olması gereken bi özellik bence yanındaki diğer extralarda malum.
Ben makyajsız kasadan makyajlıya geçişte sensörlerin yokluğundan çok huzursuz olmuştum.
ama zamanla alıştım şimdi hiç aklıma bile gelmiyo diyebilirim. yanlız benim arabamda esp var.
anladığım adarıyla senide en çok kafana takılan esp olmalı.
ama diğer arkadaşlarında dediği gibi fark 10 bin tl olursa fazla gibi bence

kararın ne olursa olsun sen yüksek modelli bir leon sahibisin :eek:key:

41 e ver kasma sen kardeşim sevdik gitmeden sevdik gelmez madem girdin niyetine 3 e 5 e bakma dinle sen beni

Geri
Üst Alt