Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI satılıp 1.4 TSI FR alınır mı?

Bir sene sonra yeni kasa çıkınca gözyaşı dökülmesin ama Yılmaz'ım :)

20013 ün 2. yarısı gelecek yeni kasa yeni kasa gelince şimdiki donanımsız 1.4 lerin fiyatı dahada düşecek ama fr ın okadar düşeceğinni sanmıyorum kaan

yılmaz abi 34-36 az gibi geldi bana. 37-38 lere gider diye düşünüyodum...:(:confused:

zaten 44 bin tl sıfır liste fiyatı seni kırmam senin araç 37-38 e gitsin :D

Düşünme aynen aracınla devam et şimdi seninkini satacaksın zarar onu alacaksın üstte para verip sonra satmak istediğin zaman birde ondan zarar edeceksin.Zarardan başka bir karı olmayacak donanım olarak dolu olmasına birşey demem ama zararında donanımdan daha fazlaya gelecek sanki.

aslında durum şöyle..bu aralar 17-18 jant+lastik almayı düşünüyorum aracıma..o da nerden baksanız 2500 TL..bi de yay olayına girsem 500-600 Tl de o tutacak..yani minimum 3000 TL'yi gözden çıkarmış olucam..

o yüzden üstüne biraz daha koyup ESP'li vs. bi FR mı alsam diye düşündüm..çünkü bu Leon'umu alırken de ESP'Li olsun çok istemiştim ama olmamıştı..şimdi ekstra birkaç özellik daha geldi FR ile birlikte..hepsini paket olarak almış olurum diye düşünüyorum..

bi de bu araç 35-36'dan fazla eder gibime geliyor..çünkü zaten body kitsiz olanları 36-38 aralığında gidiyor..bunda bi de orijinal body kit, kapı eşiği çıtaları vs. var. 4200 TL ekstra harcama yapmıştım aldıktan sonra..o yüzden 40'ın üstüne çıkar fiyatı sanırım?

performans ıcın ıstıyosanız eger abt yazılım yukletın.

kusura bakmayında ben bu tarz arabalara talıp olsam cıkar sat kardesım tamponunu,ekledıklerını derım,ıkıncı elde hıc b zaman arabaya takılmıs parcanın hesabı sıfır parasından yapılmaz.o hesap yapılana kadar ustundekı parcalar sokulup ayrı ayrı satılır arabada stock verılır alıcıya.Gelelım tsı satıp donanımlı tsı alma ısıne.Son derece gereksız b alısverıs olur bunun sonu.Arabanın zaten km sı az modelı var esp olsun 2 extra daha olsun dıye uste para vermek buyuk sacmalık olur.Insanlar aynı arabanın yuksek hacımlısını bıle almaya cok sıcak bakmazken bos yere aynı motorlu donanımlı arabaya kıtlenmenın manası yok.desenkı bunu satıcam ıkıncı el FR alıcam o cok daha mantıklı olur

@kurtbil

stok haline getirip satma konusuna katılmıyorum..sonuçta ben arabanın bu haliyle satışa çıkarsam ona göre de alıcısı çıkacaktır. galerideki haliyle almak isteyen için de piyasada modifiyesiz bi ton araç var. üstündekileri çıkarıp satsam çok bişey farketmeyecek sanırım. performans konusunda çok takıntım yok işin doğrusu..önceliği konfor ve donanıma verdiğim için böyle bi düşünce geldi aklıma ;)

Bence alınır çünkü bi kere FR tamponlar 17 jantları esp paketi standart eger butcenız uyarsa bide bi xenon farlar ve led stoplar ile mukemmel olabılır :eek:key:

Arabana hic binmemissin. Elindekini benzin parasi yap..arabanin tadini cikar.

Geri
Üst Alt